petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çok güzel hareketler bunlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ebru Tunçer tarafından 14 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Ebru Tunçer

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar yuvalığı dün taktım ama dişi de erkek de baya ilgili.Ekip olarak kemirmeye başladılar.Dişi girip girip çıkıyorUmarım yakındır küçük mubişlerin gelmesi[​IMG][​IMG][​IMG]

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Hayirlisi olsun. Insallah istediginiz olur.

3. Ebru Tunçer

Beğenileri:
    0
    İnşallah Gökhan Bey teşekkürler

4. Korhan KARAOREN

Korhan KARAOREN Active Member

Beğenileri:
    55
    Benim disi kus da yumurtlamadan once ahsap kafesi kemirmeye basladi, kafesin altindan hergun agac talasi topladim, insallah mutlu sona ulasirsiniz. Icme suyunun sari oldugunu fark ettim, ya da oyle gorunuyor fotografda, icine birsey mi kattiniz?

5. Ebru Tunçer

Beğenileri:
    0

AynenKemirme sesleri geliyor zaten.Multivitamin var suda o yüzden sarı.Acayip bir şekilde kalamar kemiği tüketmeye başlamıştı.Yuvalık taktım bakalım hayırlısı olur inşallah

Sayfayı Paylaş