petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çok Hareketsiz Ve Cinsi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bkrertugrul tarafından 24 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. bkrertugrul

bkrertugrul New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Cinsiyet Ve Yaşını Sorayım Cins Ve Irka Açmadım Bi Kaç Sorum Daha Olacak
    http://i.hizliresim.com/e7dq3L.jpg

http://i.hizliresim.com/KdDPAn.jpg

2-Arkadaşlar Kuşum Hiç Ötmüyor Arada Sırada Bir Ötüyor

3-Kafesin Bir Köşesine Gidip Mal Gibi Kalıyor :)

4-Çok Hareketsiz Bazı Saatler Dışında

5-Pc Den Şarkı Veya Muhabbet Kuşu Sesi Açtığımda Kuduruyo Eto Dedirtmeye Çalışıyorum Bilgisayrdan Sürekli Tekrarlatıyorum Annem Ve Bende Diyoruz sizce Konuşurmu Ağzında Bir Şeyler Geveliyor Ama

6-Kuşum Kabarıyo KAbarıyo Bi Anda Bırakıyo En Kısa Zaman Da Videosunu Ekleyeceğim

NOT:Kusura Bakmayın Biraz Fazla Oldu :) :)

2. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    6 7 aylık geldi bana yerli bir dişi kusun ötmesi konusunda kimse yardımcı olamaz kuş bu ne zaman keyfi gelirse o zaman öter :) ona bişey yapamayız :) konuşması tamamen sizinle alakalıdır iyi forumlar

3. bkrertugrul

bkrertugrul New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler Başka Yorum yApabilecek :) ?

4. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Bana 4-5 ay civari disi gibi geldi kusunuz. Eger herhangi bir saglik problemi yoksa(ishal kusma vs.) bu onun karakteristik ozelligidir, cok fazla hareket etmeyi sevmiyor diye kabul edecegiz. :) Disi oldugu ve yavruluktan da ciktigi icin konusma sansi biraz az gibi gorunuyor ama imkansiz degil. Bunun icin yogun bir ilgi, zaman ve biraz da sans gerekiyor.

5. bkrertugrul

bkrertugrul New Member

Beğenileri:
    0
    Hadii Yaa :( Üzüldüm Şimdi Yaaa Ama Ağzımla Ağzımızla Tık Tık tık Diye Ses Yapıyoruz O Da YApıyo Belki Konuşur

Sayfayı Paylaş