Çok hızlı bilgiye ihtiyacim var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve Vural Mehmet Gülmez tarafından 10 Eylül 2018 başlatılmıştır.

1. Vural Mehmet Gülmez

Beğenileri:
    0
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu
    Kuş sayısı:
    2 tane
    arkadaşlar kuşlarım 1 aydır kızışmış durumdalar,kafeste her turlu yakinlasma var ama bizimki ayak attiginda dişi izin vermiyor ustune cikmasina,fakat 1 haftadir 2 kez saldım(salmamam gerektigini biliyorum ama temizlik icin sart) halının uzerinde ciftlesiyorlar,erkek halıda ne yapıp edip ustune cikiyor ve bir sekilde ciftlesiyorlar,erkek bu ay 1 yasina girdi dişi damızlık iki yaşında,alır almaz birbirlerine aşık oldular,erkek yavru halinden itibaren benimle,birinci sorum kafeste niye ciftlesmiyorlar(saatlerce izliyorum evet ciftlesmiyorlar) , ikinci ve en onemli sorum hali uzerindeki ciftlesmeden yavru yumurta olur mu lutfen bilenler yorum yaparsa cok sevinirim(kızışma yaş konularinda resim istenmeye gerek yoktur bu konularda kitap yazicak kadar literatur bilgisi edindim bir son bir senede)

2. Vural Mehmet Gülmez

Beğenileri:
    0
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu
    Kuş sayısı:
    2 tane
  3. MeHeDe

MeHeDe Profesyonel

Beğenileri:
    756
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu
    Kuş sayısı:
    2 ile 5 tane
    Kitap yazacak kadar literatür bilginiz var ise bu konuda ne desek de tatmin olmazsınız ?

Sayfayı Paylaş