Karadeniz Pet

çok hızlı nefes alıp verme

ılhan gürol

Meraklı Üye
arkadaşlar kuşum 1 ay önce kuluçkasını tamamlayınca dinlenmeye aldım 20 gün 10 gün önce birleştirdim fakat bayağı bi süredir hızlı nefes alıp veriyo erkeğe karşı biraz isteksiz kuyruğu sallanıyor nefes alıp verirken bide arada ötme gibi viyk diye ses çıkartıyo bunun haricinde yemesinde dışkılamasında bi sorun yok neşesi azda olsa yerinde beni endişelendiren nefes alıp vermesi çok hızlı açıp kapıyo gagasını bu halde kuluçkaya yatarsa tedavide yapamam kuluçkaya yatmadan bi an önce ne yapmalıyım araştırma yaptım formda ama net bi şey bulamadım bytril diyen var bytril çok ağır gelir diyen var avi astım diyen var avi astım 5 para etmez diyen var elimde hoby e-s var sulphamezatin şurup - tetra 250 kapsül -bira mayası-diazyme 250- var bunlardan hangisi iyi gelebilir acaba

Hocam hiçbiri solunum yolları enfeksiyonu bronşit ve astım gibi hastaliklarda neoteramisin ve iyi bir vitamin kombine edip vermelisiniz. Ben bu sorunu böyle çözdüm kuşun yemi tozlu olmamalı ceyranda kalmamalı . Bu ara banyo yaptırmayın . Kafes temiz ve oda iyi havalandirilmis olmalı . Kuşu sıcak tutun ortamın nemi iyi ayarlanmali

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

veteriner ilaçları satan b,r yer yok yakınlarda bendeki ilaçlar bu hastalık için olamazmı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:07 -->-> Daha önceki mesaj 18:47 --

başka bir çözüm sunacak varmı

Yeni almis oldugum ciftin disiside ilk geldigi gunler sizinki gibi yapiyordu.Kimisi astim var dedi kimisi yumurta var dedi.Ama eskisi gibi olmuyor artik azaldi iyice...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim Kuş Bir Ara Çok Hızlı Nefes Alıyordu Kaybedicem Sandım Ama Meğerse Yumurta Yaptığı İçinmiş Bi 5 10 Dk Önce Yapmiş Fırlamişti Yuvalıktan Sonra Düzeldi.Tabi Arkadaşların Dediği Gibi Bişey Varsa Acele Etmende Fayda Var

Geri