petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çok huysuz

Konusu 'Üyelerimizden Duyurular' forumundadır ve osman tarafından 9 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. osman

osman Guest

Herkese sa 4-5 aydır beslediğim 2yaşına girmiş mubişim var ama saat7-8olunca çîrkin bir şekilde ötüyor yemesinde içmesinde bir sorun yok.....

2. Serhat YÜKSEL

Konuyu soru-cevap bolumune acsaydiniz daha iyi olurdu. Sorunuza gelecek olursak kusunuz 10 saatten assa uyumasin. Az uyuyan kuslar huysuz olur. Hava aydinlaninca kuslar uyanir. 7 gibi uyandigini dusunursek en gec aksam 8 de kusun uyumasi lazim. Ustune ince siyah bir ortu ortun uyusun hayvan.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. Emre AVCI

Emre AVCI Guest

Tek kuş mu besliyorsunuz yani eşi falan yoksa dışardan kuş sesi duyuyor olabilir onlara sesleniyordur benim kuşumda yapar sabahları

4. Numan Küçük

Doğru olabilir. Benimki 12 saatten az uyumuyor. kuzu gibi maşallah :)

5. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    yanında eşi olduğu halde benimkinin de çirkin bi sesi vardı konu açmıştım zaten öyle rahatsız ettiki evdekileri çatıya yer yapmak zorunda kaldım .:S

Sayfayı Paylaş