Karadeniz Pet

Çok huysuz

• Konbuyu başlatan osman
  • Başlangıç tarihi
O

osman

Guest
Herkese sa 4-5 aydır beslediğim 2yaşına girmiş mubişim var ama saat7-8olunca çîrkin bir şekilde ötüyor yemesinde içmesinde bir sorun yok.....

Konuyu soru-cevap bolumune acsaydiniz daha iyi olurdu. Sorunuza gelecek olursak kusunuz 10 saatten assa uyumasin. Az uyuyan kuslar huysuz olur. Hava aydinlaninca kuslar uyanir. 7 gibi uyandigini dusunursek en gec aksam 8 de kusun uyumasi lazim. Ustune ince siyah bir ortu ortun uyusun hayvan.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Tek kuş mu besliyorsunuz yani eşi falan yoksa dışardan kuş sesi duyuyor olabilir onlara sesleniyordur benim kuşumda yapar sabahları

Konuyu soru-cevap bolumune acsaydiniz daha iyi olurdu. Sorunuza gelecek olursak kusunuz 10 saatten assa uyumasin. Az uyuyan kuslar huysuz olur. Hava aydinlaninca kuslar uyanir. 7 gibi uyandigini dusunursek en gec aksam 8 de kusun uyumasi lazim. Ustune ince siyah bir ortu ortun uyusun hayvan.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Doğru olabilir. Benimki 12 saatten az uyumuyor. kuzu gibi maşallah :)

yanında eşi olduğu halde benimkinin de çirkin bi sesi vardı konu açmıştım zaten öyle rahatsız ettiki evdekileri çatıya yer yapmak zorunda kaldım .:S