petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cok isirio

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ByUgur tarafından 19 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. ByUgur

ByUgur New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar 3 aylik kusum 1.5 ay once haftada 2 3 kere ele gelirdi simdi elimi haraket ettirince hemen gelio. gelio gelio da su elimi kanatmasi hic hosuma gitmiyor ole bir isiriyorki elim kaniyor.Hergun ilgileniyorum baya bi ailecek hemde disari saldigimda 4 5 tur atip kafesine konuo elimi haraket ettirince elime gelio hemen ama cok isirio ya kanatio ya kizartio napmaliyim arkadaslar :)

2. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    Alışmış artık hep ısırır.

3. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    levent abinin bi tavsiyesi vardi bu konuda.yanilmiyosam isirdiginda tepki vermeden yuzune üfleyin.zamanla vazgeçer diyordu.

4. Erkan DEMİR

Beğenileri:
    0
    Levent abinin tavsiyesini yapiyorum bende ama gelişme olmadi. Genelde boynumu ve kolumu ısıriyo hic yapmazdi böyle. Ufuruyom falan takmiyo beni :)

5. Aynur AL

Aynur AL New Member

Beğenileri:
    0
    bizdede ayni sorun var malesef.. kafesine dokunmak imkansiz yemligi takacagim zaman falan ozellikle kopartacak sanki.. tamam kafesi sahiblenmis benim evim elleme diyor saygi duyuyorum ama disardaykende ozellikle isirmak icin geliyor elimize omuzumuza.. kovuyoruz gitmiyor ucmaktan daha zevkli onun icin isirmak..
    bu arada isirinca tepki vermemeyi denemeye calisiyorum ama o kadar aciyorki tepki vermemek mumkun degil..

6. ByUgur

ByUgur New Member

Beğenileri:
    0
    Aynen aynur hanim bendede tam sizin probleminiz var arkadaslar bu ufleme dogrusu ise yaramiyor ne yazikki.Ben bu kusun huyunuda anliyamadim zaten 1 gun cok kizgin oluo isirio dier gun kendini sevdiriyor isirmadan yaliyor.

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Hepinizin yazılarını okudum muhtemelen kuslariniz 4 5 6 aylık civarı yani kuşlara göre ergenlik stres zamanı bu nedenle ısırmaları normal eğer elinizi çekip veya onu kovmayi denerseniz o oyun sanar iyice ısırır benzer bir durum eskiden başıma gelmişti eldiven takip iyice ısırmasını sağladım zamanla unuttu gitti sonrasında hiç ısırmadı

8. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Isırınca tepki vermemek lazım, uzunca bir süre de olsa ısırma huyu zamanla geçebiliyor.

9. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Yusuf Kürşat'ın da dediği gibi eldiven etkili bir yöntem. Bir zaman sonra sıkılıp vazgeçiyorlar.

Sayfayı Paylaş