petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çok ısırıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gökhan Almar tarafından 22 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Gökhan Almar

Beğenileri:
    12
    Arkadaşlar merhaba. Profil fotoğrafımda görmüş olduğunuz kuşu yaklaşık 3 ay önce aldım. Satıcı o zamanlar 2-3 aylık demişti baya küçüktü. Çok korkuyordu hiç alışamıcak sanmıştım. 1 ayı geçik bi süre elime alıştırmaya çalıştım kafesini bile açmadan, fakat her elimi gördüğünde çok korkuyordu. Bir gün kuş tecrübesi fazla olan bi arkadaşımla eve geldik. Kuşu parmağına tünettirip saldı. O günden sonra ara ara çıkartıyordum. Bi kaç gündür baya ilgileniyorum kendisiyle. Parmağıma tünüyo, omzuma çıkıyo, merdiven yapıyo, ama genel olarak sinrli ve kulağımı çok ısırıyo. Bir de mesela omzumda çok durursa asla başka biyere gitmek istemiyo, kafesinin üstünde çok takılırsa beni unutuyo. Napmalıyım?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Sevdiği oyuncaklarıyla oynayın, elden yem yedir. İlgi, şefkat.. Düzelir zamanla. Boşlarsan daha kötü olur.

3. Gökhan Almar

Beğenileri:
    12
    Tesekkurler sabredicem bakalim

Sayfayı Paylaş