petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çok ısırmaya başladı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berkcan ERGEN tarafından 9 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Berkcan ERGEN

Berkcan ERGEN New Member

Beğenileri:
    0
    Son 1 aydan beri kuşum çok ısırmaya başladı eskiden de kızınca ısırıyodu ama acıtmıyodu şimdi koparacak gibi ısırmaya başladı. Acaba ne yapabilirim yardım eder misiniz ?[​IMG]

2. lesgoo67

lesgoo67 New Member

Beğenileri:
    0
    kuşunu erkek mi aldın dişimi bana burdan dişi gibi geldi dişiler genelde böyle olur

3. fatih akso

kuş ile daha samimi ol , kafesine gaga taşı mürekkep balığı kemiği koy , çok kızdıracak şeyler yapma
    hadi iyi akşamlar

4. Berkcan ERGEN

Berkcan ERGEN New Member

Beğenileri:
    0
    Kafese kendisi girmiyor mecburen bende elime alıp sokmak zorunda kalıyorum bunun etkisi olabilir mi kafese kendi girmesi için ne yapabilirim

5. ensar06

ensar06 Member

Beğenileri:
    0
    benim erkek konuşan bir muhabbetim var yalnızken hiç ısırık filan atmazdı ama yanına bir dişi alayım dedim ama anlaşamadılar dişi sürekli onu ısırarak yanından uzaklaştırırdı..onu yanından ayırdım ama şimdi ısırmak ona miras kaldı sanki, ısırmaya başladı bir türlüde vazgeçmedi ,bende bunun bu alışkanlığından kurtulması için ne yapmam lazım bilemedim..

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Işıkları kapatıp olduğu yerden parmağına alıp koyabilirsin kafese.
    Isırınca tepki verme, yüzüne doğru üfle. Zamanla geçer ısırması.

7. Berkcan ERGEN

Berkcan ERGEN New Member

Beğenileri:
    0
    Tamam deneyeceğim

#7 Berkcan ERGEN, 10 Aralık 2014
    Son düzenleme: 10 Aralık 2014
  8. Murat AYDEMİR

Murat AYDEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    KAfese kendisinin girmesi en etkili yolu aç bırakmak. Kafesten çıktıktan sonra kapağını kapat. 2 saat sonra aç kendisi direk girer. o arada sende kapatırsın. Bendeki çiftime bende bu şekilde yöntem uyguluyorum ev içinde. Hiç elime almıyorum. Bu şekilde onlarda bende rahatım. En azından bizim düzenimiz bu şekilde.

9. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Aynen benim ciftte oyle valla. Kapagi aciyorum. Istedikleri zaman cikiyorlar. Aksam kapatayim diyorum. Zaten iceri girmis oluyorlar. Temiz is yani ;)

Sayfayı Paylaş