petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çok İstediğim Şey Oldu

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Tevfik AKTUNÇ tarafından 23 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Tevfik AKTUNÇ

Ben açıkcası bu forumda sohbet eklentisine karşıydım. Şimdi ise olmaması bence çok güzel olmuş, uzun zaman önce bir konu açmıştım bununla ilgili fakat pek olumlu karşılanmadım. Böyle güzel olmuş forum sitelerine sohbet gitmiyor + bu güzelim foruma hiç gitmiyordu. :)

2. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    Abi inanır mısın sen söylemeseydin hiç farkında değildim sohbet eklentisinin kaldırıldığından bende garipsiyordum bence de iyi olmuş :)

3. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Bence hiç iyi olmamış kel gibi olmuş forum.

4. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Ben de farkında değildim

5. Tevfik AKTUNÇ

Bende diyorum birşey eksik ama nedir? :)

Dostum bir şey söyleyeyim sana, anlık konuşmalarda her daim laubalilik olur. Bu zamanla artar ve insanlar birbirlerine hakarete kadar gider. Forumun yaş ortalaması 14 ile 27 arası, ağırlık ise 14/22 ben öyle gözlemledim şimdiye kadar. Bugün sabah bir caps gördüm anlık sohbette olmayacak bir söz paylaşılmış drogba ile ilgili o yüzden bazı arkadaşlar burada bayanların olduğunu veya böyle şeyleri istemeyenler olduğunu unutuyor. O yüzden, bence iyi olmuş diyorum.

6. Sevtap DERİN

Bende bir an evine muhabbet kuşu, papağan falan mı girdi sandım.:p Benim için problem değil. İster olsun, ister olmasın. En azından sorulara daha fazla cevap geleceğinden eminim.

7. Tevfik AKTUNÇ

Komşunun atı bizim bahçeye kaçmış :) Bu şekil çok güzel olmuş bence Sevtap değil mi? :cool:

8. Sevtap DERİN

At yine asalet taşıyor. :D Senin yakın yapacaklar sana bir sürpriz. :p İyi olmuş iyi en azından yorum yapmayıp boş boş konuşan insanlar olmaz.

9. Tevfik AKTUNÇ

Birden at olası geldi insanın içinden, aynen böylesi daha iyi olduğuna göre umarım bir daha açılmaz sohbet :) Teşekkürler yönetim ekibi

10. murat beynam

harika olmuş muhammet bey ellerin dert görmesin

11. Eren ERDEM

Ben pek yazmadığımdan sohbet bölümüne samimiyetsiz olduğumu düşünürler diye arada bir selam veriyordum haha :D
    İyi olmuş yani :D

12. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Güzel olmuş.

Bknz : Entrikalarla karşılaşmamış oluruz.

13. H. Mehmet YILDIZ

İyi bir çalışma ;)

14. ArTemiS

ArTemiS Guest

En iyisini yapmışlar..

15. Dilek M. Dönmez

Çok iyi olmuş ben bu halini çok beğendim boş boş konusmuyor artık kimse :)

16. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İyi olmus iyi ;)

Sayfayı Paylaş