petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çok Korkak Ve Saldırgan

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erdem Kurt tarafından 31 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Erdem Kurt

Erdem Kurt Member

Beğenileri:
    0
    Kuşum 2 yaşında 1 yıldır ben bakıyorum hiç elime alamıyorum çok kaşınıyordu parazit spreyi sıkmak için zorla aldım elimi felaket ıssırmaya başladı 2 parmagımı kanattı bu kuş neden böyle ?

2. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0
    1. yşındaki kuşu alarak hata yapmışsın , eline alarakta 2. hatayı yapmışsın. 3. hatanda o kuşa eş almaman. o kuş artık elede alışmaz sanada kardeşim . bir dişi al elemana güzel güzel yavruları olsun en cok beğendiğin yavruyude daha 20 günlükken al sev bak bakalım sana 15 yıl arkadaşlık eder o kuş ancak sana yeni yavru vererek yardımcı olur. bişey bekleme artık.

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Spreyi uzaktan da sıkabilirsiniz elinize almaya gerek yok.

4. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Sprey yerine toz kullanın.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Kuş kafesteyken yemlik ve suluğu çıkartın. 30cm. mesafeden hem kuşa hem kafesin içine doğru gezdirerek 3-4 sn. boyunca sıkın spreyi..

6. Erdem Kurt

Erdem Kurt Member

Beğenileri:
    0
    hocam 1 yaşında eşte aldım elime geliyor fazla korkmuyor yavruda istemiyorum zaten bakamam

Sayfayı Paylaş