Karadeniz Pet

cok korkuttu

• Konbuyu başlatan Numan Küçük
  • Başlangıç tarihi
N

Numan Küçük

Guest
Arkadaslar gece eve geldim odamin ışığını yaktigimda ne goriim. Sakirim normal insan gibi yan yatmis ayaklarini uzatmis ayni bizim gibi uyuyodu. Öldü dedim heralde Allah korusun hic dokunmadim baktim nefes aliyo yavas yavas aşırı bi korku sardı dayanamadım bi elimi uzattim toparlandı hemen aldim tunege çıkardım. Şimdilik sakince uyukluyo. Arkadaslar daha önce başına böyle bir şey gelen oldu mu cok tirstim oyle görünce:confused:

bazı kuşlar genellikle sultan papağanları ölü taklidi yapabilio onu geliştirebilirsiniz mesela parmağınızı silah gibi yapıp ateş etme hareketi yapınca ölü taklidi yapar vs
[COLOR="Green"][/COLOR]

Fotoğraf biraz açıklayıcı olur umarım
20130427080036.jpg

bazı kuşlar genellikle sultan papağanları ölü taklidi yapabilio onu geliştirebilirsiniz mesela parmağınızı silah gibi yapıp ateş etme hareketi yapınca ölü taklidi yapar vs
[COLOR="Green"][/COLOR]
Ne taklidi kardeşim sen de güldürme beni. Yorum yazmış olmak icin yazmayın lütfen..

daha çok yavru olduğu için destekli bir biçimde uyumak istiyor.Bir sorun yok 1-2 hafta sonra alışkanlığından vazgeçicek

Bencede çok küçük olduğu için böyle yeni yavrular birbirine sokulup uyuyolar kakirde köşeye çekilmiş uyuyo :) bnce bi sorun yok maşallah bu arada

Sevgili kardeşim bu yaptığın spam. Konuyu kirletiyorsun alt alta sürekli mesaj yazmak hoş bir davranış değildir ve bir çok forumda ban (forumdan atılma) sebebidir.Yaşın çok küçük bence forum kurallarını bir oku.Bütün mesajlarını ilk post(ilk mesajında) birleştirebilirsin.

Muhabbet kuşları ölü taklidi yapmaz bu konudada eğitilemezler. Videolarını paylaştıkların taklit değil; kuş sahibinin genellikle hayvanı korkutması sonucu ,hayvanın iç dünyasında oluşan başka problemler sonucu veya sadece oyun maksatlı en fazla 10 saniye süren bir durum. Benimde bir kuşum sırt üstü dururdu fakat ölü taklidini öğretmem sonucu değil kuşun o durumdan nasıl kalkacağını idrak süresinin uzun olmasından dolayıydı...
Ölü taklidi yapanlardan bir tanesi zaten muhabbet kuşu bile değil. Gerçek taklit yapanlar kuşlar muhabbet kuşu değil...

Edit: yaşının küçük olması her yaptığına musade olunucağı manasına gelmez. Arkadaşın konusu ile senin yazdığın cevap tamamen alakasız idi fakat 2 post öncede belirttim , yazdın bitti gitti uzatma bence...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bencede çok küçük olduğu için böyle yeni yavrular birbirine sokulup uyuyolar kakirde köşeye çekilmiş uyuyo :) bnce bi sorun yok maşallah bu arada

Çok sağolun Işıl hanım. Şöyle birşey farkettim hava kararmadan önce yem yemeye çalışıyor hava kararinca kafesin tabanında öylece kalıyor garibim :) adam relax ya :)

Geri