Karadeniz Pet

çok kötü durumda :s

• Konbuyu başlatan Üye silindi 6768
  • Başlangıç tarihi
Hahahaha :) Süpermiş :) Kuş senin mi? Bence dişi falan alma parçalar animallah :)

Öldum gülmekten allahrızası için bir dişi alın bu kuşa .:))))

al şu kuşa bir tane eş gidişat hiç iyi değill ne yedirdin içrdin bu kuşa böle :)

Eş tutmaz diye almıyorum eş arkadaşlar ayrıca bu video aylar öncesinden şuan 11 12 aylık oldu daha fena durumu :D

bune ya kuş sanki 40 yıldır hasret gidiyo gibi peçeteye saldırmış içindende diyodur yoklukta bununla idare edicez artık

Kuşunuzu kuşcuya götürüp dişilerin arasına salarsanız zaten kendisi eşini seçecektir.Böylelikle sizinde kafanızda eş tutmaz diye soru işareti kalmaz.

Arkadaşlar lütfen acil yardım nasıl yeni konu açacağımı bulamadım, bir türlü. Benim kuşumun gagasında kan var. Sürekli oynuyor kan yere dökülecek derecede değil ama dili ile sürekli oynamasından belli ki yaralanmış. Dışarıdan yeni geliyorum. Gündüz kafesde epey bunalmıştır diye akşam üstü dışarı çıktığımda kafesten çıkarıp ampulde açık bırakıp çıktım. Şimdi geldim ve ne yapacağımı bilmiyorum. Elimle tutma yada kıyamıyorum. Çünkü bundan çok nefret ettiğini biliyorum. Acı çektiği her halinden belli foto koyamıyorum çünkü tutamadığım için fotosunu çekemiyorum ne yapmam gerek lütfen acil yardım

Bu kuşmu es tutmaz diye düşünüyorsun :))) 2tane dişi al ikisininde halleder . :)))

Son düzenleme:
Üretimhane kurarsınız salmaya atın salmadaki bütün kuşları mahveder yem yerkenbile....

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuşunuzu kuşcuya götürüp dişilerin arasına salarsanız zaten kendisi eşini seçecektir.Böylelikle sizinde kafanızda eş tutmaz diye soru işareti kalmaz.

iyi diyosunda petshop dan alıcam adam izin verir mi ayrıca ben kurfalıda oturuyorum alacağım yer kartal pendik gibi yerler git gel harab olur şakirim :D

Birde genç ya kanı kaynıyodur :D

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

iyi diyosunda petshop dan alıcam adam izin verir mi ayrıca ben kurfalıda oturuyorum alacağım yer kartal pendik gibi yerler git gel harab olur şakirim :D

Götürmeden önce konuşun ben pek sorun yaratçağını düşünmem.Petshoplar para gözdür o yüzden hayır demez :) Valla ben İstanbulda Anadolu yakasından karşıya eş seçtirmeye götürenleri gördüm pek sorun olmaz.Havalar soğuk gerçi ama koyarsınız bir karton kutuya sararsınız poşete sıkıntı olmaz.Ama şakir yolda puşt şakir derse rezil eder sizi benden söylemesi :D

çok şeker yazık amaaaa :)

Bu kuşu dişilerin salmasına atsan heycandan kalp krizi geçirir :)

Geri