petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çok Kötü Kavga :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve umut asal tarafından 8 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. umut asal

umut asal Active Member

Beğenileri:
    33
    dişi kuşum günde 1 -2 kere yuvalıka giriyor bugun yumurta maması verdim ve bişey farkettim dişi kuş mamayı yerken göz ü bi küçülüyo bi büyülüyo erkek kuşlar kur yaparken olurya oyle neyse bunlara mama verdim bide kus sesi actım azcık eylensinler diye 30dk-1 saat dinlettim 1 saat sonra gittimde kaşınıyolardı birden yere indi dişi erkekde indi yem yerken dişi kuş erkeke gaga atmaya başladı erkekle yerde kavga ettiler baya kavga ettiler kötü bi şekilde bende ayırdım aynı kafesteler ama suan durumları iyi kavga eder etmez 20 saniye gecmeden yine kaşınmaya başladılar bu kuşlar delirmişya :D niye olabilir birden çok kötü bi şekilde kafesin dibinde kedi köpek gibi kavga ettiler neden olabilir

2. umut asal

umut asal Active Member

Beğenileri:
    33
    yardım

3. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Iki ayri kapta mama verirseniz boyle bir sorununuz kalmaz. Bazi kuslar mamadan esine bir parca bile aldirtmiyo.

4. umut asal

umut asal Active Member

Beğenileri:
    33
    Zaten dişi mamaya daliyo hep erkeke yedirmiyo erkekde kur yapiyo disi mamadan ayrilamiyo erkek zorladimi gaga atiyo dişi devam ediyo yemeye :D

5. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    209
    Olur böyle aile icinde kavgalar kim dort dortluk geciniyoki kuslardada olacak elbet

umut asal bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş