petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cok kotu oldu.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Berşan KENAR tarafından 7 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Berşan KENAR

Berşan KENAR New Member

Beğenileri:
    0
    selamin aleykum. anneanneme geldim ciftlerimi gormeye disi kus iri oldygy ixin erkegi dovmus anneannem dedi erkek suan cok kotu ishal ikiside ele aliskin suan erkek olan kucagimda avucumun icinde uyuyor kilida almis vitamin bitti suan annemleri bekliyirum almak icin. su gibi diskisi haslanmis patates vericem birazdan. sorum su ishali icin ne yapabilurim. birde disi cok dovuyomus evdede 2 aylik erkek var onun yanina koysam olurmu hasta olan normaldede hic kavga etmez bayaa bi uysal. nplur acilll yardim

Sent from my SM-G313HY using Tapatalk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:51 -->-> Daha önceki mesaj 15:13 --

yokmu yardim

2. Fuad BİLİCİ

Fuad BİLİCİ Active Member

Beğenileri:
    29
    Geçmiş olsun dişiden ayır bence bir tek onu diyebilirim diğerlerine ustalar cevap verir inşallah

3. Berşan KENAR

Berşan KENAR New Member

Beğenileri:
    0
    tesekkur ederim. 2 aylik erkegin yanina koysam sorun olurmu acaba zorubdayim cunku

4. sampiyon33

sampiyon33 Member

Beğenileri:
    1
  5. Fuad BİLİCİ

Fuad BİLİCİ Active Member

Beğenileri:
    29
    kuşlara bağlı birşey

Sayfayı Paylaş