Karadeniz Pet

cok onemlı yardım

• Konbuyu başlatan ömer duran yagar
  • Başlangıç tarihi
Ö

ömer duran yagar

Guest
arkadaslar muhabbet kuslarım 5 tane yumurtladı 4 tanesı dolu cıktı bugun kontrol amaclı actıgımda 2 sının oldugunu gordum ( buyuk yavru ezmıs galıba) en buyuk yavrum 10 gunluk ve en kucuk 2 tanesı olmus yalnız annelerı olulerını almam ızın vermıyor nasıl alacagım yardım edeın?

anneyi dışarı çıkart yuvalığın girişini karton kağıt ile kapat ölü yavruları al.....

Emin bey gerekli cevabı vermiş, üzüldüm ama.

Herhangi bir zararı olmaz merak etmeyin siz ölü yavruları alacaksınız. Bilezik takanlar yavruları alıyor bileziğini takıyor tekrar koyuyor. Bir sorun oluşacağını zannetmiyorum.

nadiren öldürebiliyor..kendi kuşlarımda sıkıntı olmuyor hiç...yalnız o yavruları almazsan çürümeye gider koku yapar yaşayan yavruya hastalık bulaştırabilir.

cok sagolun hocam sımdı gereklı ıslemı yapıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:42 -->-> Daha önceki mesaj 18:41 --

Herhangi bir zararı olmaz merak etmeyin siz ölü yavruları alacaksınız. Bilezik takanlar yavruları alıyor bileziğini takıyor tekrar koyuyor. Bir sorun oluşacağını zannetmiyorum.

cok tesekuurler hocam

insallah hocam ınsalah zaten somadakıler nedenıylede dogru duzgun yavru sevıncı bıle yasayamadım ustune 2 sıde oldu ):

evet çok kötü bir hadise..vefat edenlere Allah rahmet eylesin yakınlarına sabır versin..
benimde 2 yavrucuk oldu 4 tane daha var bekliyorum çıkmalarını hayırlısıyla..

evet çok kötü bir hadise..vefat edenlere Allah rahmet eylesin yakınlarına sabır versin..
benimde 2 yavrucuk oldu 4 tane daha var bekliyorum çıkmalarını hayırlısıyla..

insallah hocam salıklı bır sekılde buyurler.dedıgınız gıbı allah rahmet eylesın mekanları cennet olsun

Geri