petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çok Önemli !!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve rambolikan tarafından 21 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. rambolikan

rambolikan New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar altında 7 yavrusu olan çiftimi maalesef satmak zorunda kaldım bunun hata olduğunu biliyorum fakat mecburi sebepten dolayı sattım. Fakat aklım yavrularda kaldı en büyüğü 2-3 güne yuvadan atlayacaktı en küçüğünün tüyleri yeni yeni çıkıyordu sizce dişi yer değişikliği dolayısıyla sıkıntı yaparmı kafesi olduğu gibi verdim yuvalıkla bu durumu yaşayan varmı ?

2. Mustafa AKÇAKAYA

Beğenileri:
    0
    Kuştan kuşa değişir ama yerini değiştirmemek en iyisidir.İnşaAllah birşey olmaz yavrulara.

3. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    Keşke yavruların atlamasını bekleseydiniz risk almışınız.Ama kafes ve yuvalığı olduğu gibi vermeniz işin iyi yanı besleyeceklrini düşünüyorum.

4. Herodot01

Herodot01 New Member

Beğenileri:
    0
    Kuştan kuşa değişir fakat doğru zaman yavrular alındıktan sonra...

5. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    İnşallah bir şey olmaz... Riskli...

D2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. rambolikan

rambolikan New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar acil memlekete dönmem gerekti kuşlarada bakacak kimse yoktu ayrıca yanımdada götüremezdim bende asla bu hatayı yapmak istemezdim ama bazen insan mecbur kalıyor inşallah yavrular iyidir

7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Sıkıntı genelde yumurtada oluyor. Yatmıyor üzerine.
    Yavrular büyük olduğu için sıkıntı çıkmamıştır. Arayabilirsin sattığın kişiyi?

Bu gibi durumlarda kafes satılmıyorsa bile, kuşları yuvalıkla birlikte vermek en doğrusu. Yuvalık direk yeni kafese takılıp çok huysuzluk etmez kuşlar.

8. rambolikan

rambolikan New Member

Beğenileri:
    0
    evet direk yuvalıkla verdim ve götürdüğüm yer 5 dk uzaklıkta kuşları fazla sarsmadan hemen hallettim sattığım kişi sıkıntı olmadığını söyledi inşallah öyledir

Sayfayı Paylaş