Karadeniz Pet

çok özendim :)

youtube'a üye ol ya da gmail hesabın varsa onla giriş yap. yukarıda kocaman upload yazar. sonra bize linkini paylaşırsın buradan. .)

[YOUTUBE]FPDbF47aEXw[/YOUTUBE]
buyrun bu sizin için :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:12 -->-> Daha önceki mesaj 22:11 --

evet gerçek dostluk bu bence de :)

videonun gizlilik ayarlarını herkese açık şeklinde değiştirisen iyi olur. izleyemiyorum dostum.

videonun gizlilik ayarlarını herkese açık şeklinde değiştirisen iyi olur. izleyemiyorum dostum.

ilk video yüklemem olunca böyle şeyler oluyo kusura bakmayın açayım ama nasıl açacağımı bulmam lazım

tamamdır hallettim :)

Son düzenleme:
oo kanka olmuş bunlar, hoş tosbik ilişkiye biraz mesafe koymuş. bi rahat bırak havalarında.

Suyun dışında olduğundan güvende hissedemiyo kendini tosbaga :) suyun icinde olsa yolardi valla Allah korusun :)

Dikkat etmek lazım olduğu odaya kuşu salma :)

Boğulmazda suyun içine girince tosbaga çöker kafasına, suda hareket eden bisey olursa hemen saldırıya geciyolar. Mesela bi balık at bakalim akvaryuma ne olcak sonra izle gör :D

Boğulmazda suyun içine girince tosbaga çöker kafasına, suda hareket eden bisey olursa hemen saldırıya geciyolar. Mesela bi balık at bakalim akvaryuma ne olcak sonra izle gör :D

bi ara akvaryumu çok kirleniyo diye çöpçü balığı almayı düşünüyodum da onu petshoptaki adam anlattı güzelce :)

Filtre yokmu, almalısin eger yoksa uğraşamazsin yoksa kirlendikce degistirmeye :)
Ben ayda birkez japon balığı alıp atıyorum, doğadaki avcılıklarini unutmasinlar diye :)

Geri