petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çok pişmanım!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve MuhabbetDostu tarafından 29 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. MuhabbetDostu

MuhabbetDostu New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar bu gün çapkınımı sıcaklardan bunalmasın diye banyo yaptırdım ama pişman oldum! banyo kabına elimle koydum ve kaçtı yakaladım koydum kaçtı böyle yaptığıma pişmanım.Zarar gelirmi çapkınıma?

2. butters

butters New Member

Beğenileri:
    0
    su çok sıcak ya da soğuk değilse ve ceyranda kalmassa bir şey olmaz. kendi kendine kurulansın.

3. MuhabbetDostu

MuhabbetDostu New Member

Beğenileri:
    0
    Şimdi kafesinde hareketsiz kaldı korkuyorum yardım edin!

4. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    Bişey olmaz olan olmuş yardım edilicek bi durum yok havalar cok sıcak zaten kendi kendine kurur çapkın ceyran görmesin yeter . Dert edilicek bi durım yok kendi yıkanmıyorsa fısfıs yardımı ile yıkayın elinizle zorlamayın kusu .

5. Drn Selim

Drn Selim New Member

Beğenileri:
    0
    Aynen sorun olmaz size aliskinsa kuş zaten banyodan sonra bi dururlar tuylerini duzeltirler sevgi ve konusarak yaklasin korkmasina gerek kalmaz diye düşünüyorum

6. gulperi

gulperi New Member

Beğenileri:
    0
    Biz hep kendimiz yikardik dalın ile hafifçe. Kuruyana kadar sessiz kalması normal zaten hava çok sıcak ama ceryanda kalmasin

Sayfayı Paylaş