petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cok tüy döküyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mab82x tarafından 23 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. mab82x

mab82x Member

Beğenileri:
    0
    Üc gün önce aldığım kuş çok tüy döküyor. Hangi ürünleri kullanmamı tavsiye edersiniz? Burada genelikle Vitakraftın ürünlerine ulaşabiliyorum

2. kartall82

kartall82 Guest

olabilir ama benim size tafsiyem vitamin verirken 2 ceşit verin daha etkili oluyor

örneğin:
    pazartesi x vitamini
    çarşamba y vitamini
    cuma saf su
    pazartesi x vitamini gibi vermenizi en iyisi olur

3. çiço

çiço Guest

kuşun daha 3 .5 aylık arasındaysa bunu engelleyemesın vıtamın versen bıle tug degısımıne gırmıs

4. mab82x

mab82x Member

Beğenileri:
    0
    Dün ilk kez 4-5 damla vitamin ilave ettim suyuna. Her gün suyunu degistiriyorum ben ve iki günde bir vitamin eklemeye devam edecegim. Bunu ne kadar süre devam ettirmem gerekiyor? Veya cok uzun süre yapmamin bir zarari var mi?

5. kartall82

kartall82 Guest

Normal şartlarda vitamin yada antibiyotik vermeni tavsiye etmem bunlar yerine yeşillik ve meyve vermen daha etkili olur bünyede de alışkanlık yapmaz

6. BARAN

BARAN Guest

tüy dökme zamanındayız kuşa fazlada yüklenmeyin

7. mab82x

mab82x Member

Beğenileri:
    0
    Evet biraz durgun, düsünceli :)

Cok da haraketli degil ve durgun. Daha gerci dört gün oldu alali ama hem tüy dökme zamani hem yeni geldi, belirli bir stres olusmustur.

Biraz yessilik ve elma vereyim, umarim kisa zaman da bu dönemi gecirir.

8. Abdurrahman CENGİZ

marulun tüy dökümüne iyi geldiği söylenir bilginize

Sayfayı Paylaş