petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çok uygun Kafesler var tavsiye

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Mehmet Tek tarafından 12 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Mehmet Tek

Mehmet Tek Member

Beğenileri:
    1
    Bir site buldum çin uzantılı kafes ücretlerini görünce kazık yediğimizi fark ettim sizlerede paylaşmak istedim site çin uzantılı ama diğer ülkelerede gönderim yapıyo sanırım biraz daha kurcalıycam bilgi veririm ögrendikce isteyen gezip değerlendirebilir yuvalık türlerine baktım baya kaliteli Çin malı diyolar ama bence güzel şeyler var sadece kafes vs de yok farklı şeylerde var buyrun site
    http://world.taobao.com/search/sear...llback=__jsonp_cb&abtest=_AB-LR517-PV517_2003

10 CNY=4.5 TL

#1 Mehmet Tek, 12 Ekim 2015
    Son düzenleme: 12 Ekim 2015
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
  3. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    acılıyor kafesler var ama bana da cok uygun gelmedi fiayatlar:)

4. Mehmet Tek

Mehmet Tek Member

Beğenileri:
    1
    8-9 TLY, burda 20-25 TLY satılan kafesler gördüm kafes boyutları büyüdükce fiyatlar düşüyo gibi geldi bana bilemiyorum.Başka bi sitede hagen kafesler,yem markaları gördüm

5. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Kargo kime ait :D izmir-istanbul arasinda bile kafes fiyatlari degisiyo. Cinde ucuz olmasi gayet normal bence. Ama gonderim oldugunu hic sanmiyorum.

6. alos2000

alos2000 Member

Beğenileri:
    10
    burdan alışverişi çözerseniz bize de bilgi verin lütfen. [MENTION=17330]Mehmet Tek[/MENTION]

7. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Fiyatlar ucuz evet fakat bu tür şeylerde kargo ücreti önemli eğer diğer yurtdışı siteleri gibi ücretsiz kargo şeklinde gönderebiliyorlarsa neden olmasın. Gümrük sınırını aşmayın bu arada :)

8. Mehmet Tek

Mehmet Tek Member

Beğenileri:
    1
    sanırım aracı olan siteler var bu gün zamanım olmadığı için bakamadım ama bulursam bilgilendiricem

Sayfayı Paylaş