Karadeniz Pet

Çok üzgünüm.Kuşumuz aniden hastalandı. Lütfen YARDIM

salahattin

Meraklı Üye
https://www.facebook.com/photo.php?v=10203100607088874

4 ay önce erkek diye aldığım kuşum dişi çıktı. Bu süre içinde kendini o kadar sevdirdi ki anlatamam. "Cici", "cicikuş", "cicikuşum". gibi kelimeleri de çok net söylemeye başlamıştı. Bu sırada da ceresi kızardı, erkek arkadaş istiyor diye bir tane de erkek arkadaş aldım. Onu öptü, kokladı çok seviyordu. Ama erkekte hiç tık yoktu. Sevgisi tek taraflı kalıyordu. Sabrı taşınca onu gagalayarak canını incitiyordu.

Üç gün sonra aniden hastalandı Etrafla ilgisini kesti. Yemiyor, içmiyor, sürekli uyuyordu. Veterinere götürdüm. Strese girmiş dedi. VİTAFORM verdi. Onu zorla içirmeye çalışıyorum. Bugün tedavinin 3. günündeyim. Biraz iyileşir gibi oldu. Nazlanarak ta olsa elimden yem yemeye başladı.

Sizce bu kuşum sitresten mi böyle yoksa Başka bir hastalığımı var? Görüşlerinize ihtiyacım var. Teşekkür ederim.

tegeteda.jpg

K4BkbG.jpg

maşalalh umarım en yakın zamanda iyileştirirsiniz konuşturmussunuzda ilk kuşunuz çok değerlidir inş iyi olur

Bir gelisme var mi acaba

Nokia 3310 ile gönderildi.

http://i.hizliresim.com/krakLm.jpg

Üç gündür yem yemiyor su içmiyordu. Veterinerin verdiği VİTAFORM adlı ilacı da enjektörle zorla ağzına veriyordum. Tabi bu sırada çok hırpalanıyor, dostluk ve güven zedeleniyordu.
Fakat bu gün çok ilginç bir durum oldu. Kafesin kapısnı açıp bilgisayarımın başına geçtim. Karşıdan baktım. Kefesin ağzına geldi. Sağa sola baktı cesaretini toplayıp doğru başıma geldi kondu. O an dünyalar benim olmuştu. Sonra oradan omzuma indi ve kulağıma sanki “karnım çok acıktı yem istiyorum” der gibiydi.
Eşime söyledim hemen yemliği getirdi, bende ona doğru uzatarak omuzumda yemeğe başladı. Karnı doyunca da kafesteki arkadaşının yanına gitti.
O anki duygularımı anlatacak kelime bulamıyorum. Duygu yoğunluğundan gözlerim yaşardı. Dostluğumuz tekrar kurulmuştu. Şu an kefeni yırtmış gibi görünüyor.

Son düzenleme:
http://i.hizliresim.com/krakLm.jpg

Üç gündür yem yemiyor su içmiyordu. Veterinerin verdiği VİTAFORM adlı ilacı da enjektörle zorla ağzına veriyordum. Tabi bu sırada çok hırpalanıyor, dostluk ve güven zedeleniyordu.
Fakat bu gün çok ilginç bir durum oldu. Kafesin kapısnı açıp bilgisayarımın başına geçtim. Karşıdan baktım. Kefesin ağzına geldi. Sağa sola baktı cesaretini toplayıp doğru başıma geldi kondu. O an dünyalar benim olmuştu. Sonra oradan omzuma indi ve kulağıma sanki “karnım çok acıktı yem istiyorum” der gibiydi.
Eşime söyledim hemen yemliği getirdi, bende ona doğru uzatarak omuzumda yemeğe başladı. Karnı doyunca da kafesteki arkadaşının yanına gitti.
O anki duygularımı anlatacak kelime bulamıyorum. Duygu yoğunluğundan gözlerim yaşardı. Dostluğumuz tekrar kurulmuştu. Şu an kefeni yırtmış gibi görünüyor.

İnşallah Düzelir bişe sorcaktım abi 2 kuşnda sana alışık mı yanı sana geliyor mu ? çift muhabbet kşlarını alıştırmak zordur derler ya? ? ondan sordum ?

düzeldiyse vitaformu kesin.kaliteli vitamin alın.onu kullanın bir süre.vitaformun içinde antibiyotik var.fazlası kuşun organlarını iflas ettirir.

AVİSOL isimli bir ilacım var onu mu kullanayım. Kaliteli lere birkaç örnek verebilir misinz? Teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:20 -->-> Daha önceki mesaj 23:12 --

2. kuşum erkek onu yeni aldım. Çok ürkek duruyor. Şu an onu kendi haline bıraktım. Çevresini tanısın. Yavaş yavaş ona da yaklaşacağız işallah.

Kuşun iyileşmesine sevindim. Aranızdaki muhabbet imrenilmeyecek gibi değil. Ömürleri uzun olsun.

Geri