Karadeniz Pet

Çok yaramaz yeni yavru

Rorschach159

Meraklı Üye
Arkadaşıma kuş aldık üreticiden seçerek aldık kuş orda efendi duruyordu 35 günlük dedi bize aldık eve geldi bizim orda uslu duran kuş evde delirdi kafesin tellerine tırmanıyor yarasa gibi çatıda asılı kalıyor çatıdaki tellerin biri kopuktu daha önce hiç bi kuşta göremediğim bi çeviklikle çıktı ordan değiştirmek gerekli olur mu yoksa düzelir mi bizim bu çılgın kuş?

niye değiştireceksin ki.sen nasıl bir kuş istiyorsun.hiç kımıldamayan tünekde öğlece duran sadece yem yemek için hareket eden bir kuşmu.:) maşallah de kuşuna.

niye değiştireceksin ki.sen nasıl bir kuş istiyorsun.hiç kımıldamayan tünekde öğlece duran sadece yem yemek için hareket eden bir kuşmu.:) maşallah de kuşuna.
Yok ama daha eve gireli 15 dk olmuşken sen kırık teli bul kafayı çıkar kaç ordan dışarı normalde eve gelen daha sessiz sakin olur derler ya ondan bide benim değil arkadaşın o biraz paniklemiş ilk defa bakıyor

bilemecem ama benim en çok tuttuğum kuş huyu.kuş dediğin yaramaz olur,hareketli olması bence çok iyi.hayırlı olsun arkadaşına.

Kuş durgun olsa durgun değiştireyim mi diyeceksiniz belki de.
Bu kuşlarda kimseye hiç bir şekilde yaranamıyor.

bilemecem ama benim en çok tuttuğum kuş huyu.kuş dediğin yaramaz olur,hareketli olması bence çok iyi.hayırlı olsun arkadaşına.
İlk davranışlarında sıkıntı yoksa arkadaşım alışır zamanla daha eliyle tutmaya bile korkuyor bişe yaparım kuşa diye o zaman ilgilensin büyütsün :D

kuş elle tutulmaz sakın ha,kuşun en nefret ettiği davranış el ile tutulmasıdır.

Kuş durgun olsa durgun değiştireyim mi diyeceksiniz belki de.
Bu kuşlarda kimseye hiç bir şekilde yaranamıyor.
Benlik sıkıntı kuş çok oyuncu severim öyle kuşu kafes dar geliyor dışarı çıkmak istiyor daha ilk günden ama arkadaşım biraz korktu illa bi foruma sor içim rahatlasın dedi ondan sordum ben :)

Arkadaşlar üretici yemini tabana koyun daha tam alışkın değil yemlige dedi yemlikten de yer ama zorlanır direk asayim mi yemligi

bence değiştirsin o kırık yerden çıkar arkadaşını yer hiç hiç güven olmaz kuşa :D :D

bence değiştirsin o kırık yerden çıkar arkadaşını yer hiç hiç güven olmaz kuşa :D :D
Şimdi bi bakmaya gideyim dedim dünkü o yarasa gibi davranan kuştan eser yok yemligin tunege yapışmış sesi çıkmıyor şimdi de niye böyle oldu diye soruyor bana :D bu kusa bakamaz bana verir gibime geliyor

Şimdi bi bakmaya gideyim dedim dünkü o yarasa gibi davranan kuştan eser yok yemligin tunege yapışmış sesi çıkmıyor şimdi de niye böyle oldu diye soruyor bana :D bu kusa bakamaz bana verir gibime geliyor
benim kuşta öğle süper eğlenceli oluyor hep kafesin catıda yarasa gibi

Geri