petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cok yem yiyince baygınlık geçirir mi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Salih ÇİÇEK tarafından 1 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Salih ÇİÇEK

Bugun mama yapmıstım heralde biraz fazla yedi ve baygınlık gecırdı bı anda suanda iyi ancak yerden kalkamıyor ucmaya calısıyor ucamıyor kafasını yukarıya dıkıyor ne oldu yardım edın lutfen

2. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Kusma yapar deli gibi etrafa sıçratır, daha sonrasında halsiz kalır ama geçer gider.

sen yinede vitaminle.

3. Salih ÇİÇEK

Tesekkur ederim. Sağolun inşallah iyi olcak

4. Tunç ÇAĞATAY

Fazla verme bidaha ilk kez yedi ise dokunur biraz yemden mamaya geçiş vitamin bas suyuna birazda dişarda dursun hareket etsin

5. Salih ÇİÇEK

vitamin koydum olcegıne gore cok sağol tesekkur ederim

6. Sevtap DERİN

Çok hassaslar kuşlar işte. Umarım çabuk toparlanır. Çok yormamaya çalış, vitamini eksik etme. Bir daha mama verirken dikkatli davran. Bu arada kuşun son durumu nedir?

7. armand0

armand0 Guest

Geçmiş olsun bende merak ettim son durum nedir

8. Salih ÇİÇEK

Son durumu dun baya bi halsizdi yorgundu kafası onde duruyodu sabah kalktıgımda tunekteydı ama kafasını kaldırıp sağa sonra sola bakıyodu surekli heralde yoruldu şimdi yukarıya cıkamıyor yıne sımdı asagıda dınlenıyor sulugu asagıya ındırdım belki icer diye ama dunku gıbı değil durgun ama dun oldugu gıbı olu gıbı yatmıyor. İnşallah iyi olucak.

Sayfayı Paylaş