Karadeniz Pet

cok yem yiyince baygınlık geçirir mi

• Konbuyu başlatan Salih ÇİÇEK
  • Başlangıç tarihi
S

Salih ÇİÇEK

Guest
Bugun mama yapmıstım heralde biraz fazla yedi ve baygınlık gecırdı bı anda suanda iyi ancak yerden kalkamıyor ucmaya calısıyor ucamıyor kafasını yukarıya dıkıyor ne oldu yardım edın lutfen

Kusma yapar deli gibi etrafa sıçratır, daha sonrasında halsiz kalır ama geçer gider.

sen yinede vitaminle.

Fazla verme bidaha ilk kez yedi ise dokunur biraz yemden mamaya geçiş vitamin bas suyuna birazda dişarda dursun hareket etsin

Çok hassaslar kuşlar işte. Umarım çabuk toparlanır. Çok yormamaya çalış, vitamini eksik etme. Bir daha mama verirken dikkatli davran. Bu arada kuşun son durumu nedir?

Çok hassaslar kuşlar işte. Umarım çabuk toparlanır. Çok yormamaya çalış, vitamini eksik etme. Bir daha mama verirken dikkatli davran. Bu arada kuşun son durumu nedir?

Son durumu dun baya bi halsizdi yorgundu kafası onde duruyodu sabah kalktıgımda tunekteydı ama kafasını kaldırıp sağa sonra sola bakıyodu surekli heralde yoruldu şimdi yukarıya cıkamıyor yıne sımdı asagıda dınlenıyor sulugu asagıya ındırdım belki icer diye ama dunku gıbı değil durgun ama dun oldugu gıbı olu gıbı yatmıyor. İnşallah iyi olucak.

Geri