petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çok yem yiyiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve umut asal tarafından 8 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. umut asal

umut asal Active Member

Beğenileri:
    33
    kuşumun yanına ne zaman gidip baksam yemek yiyiyor iyice tombişlesti canı sıkılcıkca yem yiyiyor resmen ne yapmam lazım normalmi bu daha yeni başladı buna karın bölgesi yaglanmaya basladı şimdideden önlemini almam lazım

2. Korhan KARAOREN

Korhan KARAOREN Active Member

Beğenileri:
    55
    Kafesin; kusun icinde rahatlikla kanat cirpabilecegi, tunekten tunege atlayabilecegi kadar buyuk olmasi gerekir.Kafesin kapagini acip disari cikip ucmasini saglayabilirsiniz. Kafesin icine halkali oyuncak takabilirsiniz.

3. umut asal

umut asal Active Member

Beğenileri:
    33
    Yayla gibi kafes ayirma yöntemi uyguluyorum önceden çok hareketliydi dişi kuşu yanından aldim sadece yem yiyiyor tünek e bile cikmiyo altindanbekliyo kur yapiyo kafesle aciktimida yemek yiyiyor kilo aliyo böylede

4. mehmethelvaci

mehmethelvaci New Member

Beğenileri:
    0
    benimde erkek öyle am disiye yedirmiyor disiye kendisi yediriyor devamli disi yemligin oraya gittimi kanat cirparak yedirtmiyor bu iyimi kotumu bilemedim ama benimkinde yaglanma yok disiyi yedikleri ile besliyor devamli

Sayfayı Paylaş