Karadeniz Pet

çok yem yiyiyor

umut asal

Meraklı Üye
kuşumun yanına ne zaman gidip baksam yemek yiyiyor iyice tombişlesti canı sıkılcıkca yem yiyiyor resmen ne yapmam lazım normalmi bu daha yeni başladı buna karın bölgesi yaglanmaya basladı şimdideden önlemini almam lazım

Kafesin; kusun icinde rahatlikla kanat cirpabilecegi, tunekten tunege atlayabilecegi kadar buyuk olmasi gerekir.Kafesin kapagini acip disari cikip ucmasini saglayabilirsiniz. Kafesin icine halkali oyuncak takabilirsiniz.

Kafesin; kusun icinde rahatlikla kanat cirpabilecegi, tunekten tunege atlayabilecegi kadar buyuk olmasi gerekir.Kafesin kapagini acip disari cikip ucmasini saglayabilirsiniz. Kafesin icine halkali oyuncak takabilirsiniz.
Yayla gibi kafes ayirma yöntemi uyguluyorum önceden çok hareketliydi dişi kuşu yanından aldim sadece yem yiyiyor tünek e bile cikmiyo altindanbekliyo kur yapiyo kafesle aciktimida yemek yiyiyor kilo aliyo böylede

benimde erkek öyle am disiye yedirmiyor disiye kendisi yediriyor devamli disi yemligin oraya gittimi kanat cirparak yedirtmiyor bu iyimi kotumu bilemedim ama benimkinde yaglanma yok disiyi yedikleri ile besliyor devamli

Geri