Karadeniz Pet

çok yem yiyor

Rassien

Onursal Üye
kuşum çok yem yiyor hergün kafesden çıkarıp uçuruyorum falan ama yağlancak diye korkuyorum
ne aralıklarla yem veriyim kuşa
mesela kuş sabah 6 da yiyor saat 12 gibi yiyor sonra akşam saat 4 de yiyor öğlen ben çıkardığımda dal darı veriyorum akşam 8 de bida yyor eğer uyanıksa gecede yiyor bu kadar yemesi normal değil sanki
kuşun yemini ne aralıklarla vermemi önerirsiniz

senin sikintin cok yem yemesi benim sikizntim yem yememesi az once konu acmistim :D

O aciktikca yiyordur bence ama siz dal dariyi cok vermeyin haftada iki uc kez verilmeli diye okumustum eger gercekten asiri yedigini dusunuyorsaniz gece yemligi cikarin en azindan

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O aciktikca yiyordur bence ama siz dal dariyi cok vermeyin haftada iki uc kez verilmeli diye okumustum eger gercekten asiri yedigini dusunuyorsaniz gece yemligi cikarin en azindan

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dal adrıyı haftada 2 kez vereceğim bunu bilmiyordum öğrenmiş oldum teşekkürler geceleride yemliği çıkartıyım o zaman :)

Yemlik kalsın çıkarmayın sadece ek olarak verdiğiniz;mama,dal darı vb. gibi şeyleri azaltın.

Hayır azaltmayın.

E2281TK cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hergün çıkarıyorsan birşey olmaz, yesin. Yem olarak versale kullanıyorsan ekstra yem vermene gerek kalmaz

acıktıkca yiyodur bence nasıl her insan aynı miktarda yemek yemiyosa

Geri