petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çook acil lütfen yardım edin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Minel GÜLER tarafından 18 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Minel GÜLER

Arkadaslar daha öncede buna benzer bir konu açmıştım kuşum doğal olarak dışarı çıkmak istiyor ama ne zaman salsam kusuyor kabuksyz yem kullanıyordum ağır gelîyor dediler kabuklu yeme geçtim ama az önce yine 2 uçtu sonra yine kustu sürekli kafese hapsedemem kusmasınında kum ile alakalı olmadıgını söylediler ne yapmalıyım :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:58 -->-> Daha önceki mesaj 19:49 --

Yardım edebilecek yok mu

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Ben önceki konuya da aynı cevabı vermiştim. Kuş tok olup ta uçunca fazla yemi kusuyor olabilir.

3. Minel GÜLER

Bir zararı var mıdır kusmasının,çünkü ardından çok halsizleşiyor

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Elbetteki zararı vardır ancak hayati bir durum değildir.
    Bence uçurma sayısını ve süresini az tutmakta fayda var.

5. Minel GÜLER

Teşekkürler işte en son yine aynı durumla karşılaştığımdan beri çıkarmamıştım 1 hafta oldu sayılır kafeste sıkılıp çıkmaya çalışıyordu bende bu sefer bir şey olmaz diye düşündüm zaten 5 dakika bile uçmadan durdu kusmaya başladı salmadan 2-3 saat önce yemlikleri çıkarsam 5 dakika uçtukran sonra takıp kafese koysam olur mu cunku kendisi de çıkmak istiyor obez olmasınıda tabiki istemem

Sayfayı Paylaş