Karadeniz Pet

cooook aciil

Azra BARBAROS

Meraklı Üye
Kusumda yumurta tikanmasi var zeytin yagi sureyimmi

sür ama nerden biliyorsun ki tıkanma olduğunu tünekte dururken altından bak bakalım şişlik varmı

sür ama nerden biliyorsun ki tıkanma olduğunu tünekte dururken altından bak bakalım şişlik varmı

Ben zeytin yagini surdum tikanma olmasa bile zeytin yağının bir zararı olmaz heralde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:47 -->-> Daha önceki mesaj 19:45 --

Bide poposundaki tuyler sismisti zaten

sürerken bakmışsındır şişlik varmıydı ve açılma varmıydı poponun orda

Kusumda yumurta tikanmasi var zeytin yagi sureyimmi

Azra yumurta olduğundan ve tıkandığından emin misin?
Yumurta tıkanması olan kuşların videolarını seyret, eğer tıkanma olduğuna kanaat getirirsen, ona göre çözüm ara.
Eğer yoksa kuşu boşuna strese sokma.
Varsa da durum tehlikeli demektir, yumurta içerde kırılırsa kuşu kaybetme olasılığı çok yüksek.
Bilen birinin müdahele etmesi gerekir.
Hangi şehirdeysen, o şehirde kanatlılardan anlayan veteriner arayıp ona götürebilirsin.

Azra yumurta olduğundan ve tıkandığından emin misin?
Yumurta tıkanması olan kuşların videolarını seyret, eğer tıkanma olduğuna kanaat getirirsen, ona göre çözüm ara.
Eğer yoksa kuşu boşuna strese sokma.
Varsa da durum tehlikeli demektir, yumurta içerde kırılırsa kuşu kaybetme olasılığı çok yüksek.
Bilen birinin müdahele etmesi gerekir.
Hangi şehirdeysen, o şehirde kanatlılardan anlayan veteriner arayıp ona götürebilirsin.

katılıyorum

dpej3r.jpg

bak aynen böyle olması lazım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:53 -->-> Daha önceki mesaj 19:52 --

olsun zeytinyağının bir zararı olmaz merak etme :) niye ağladın ki

Arkadaslar belkide zeytin yagi gerekmiyordu si di ben surdum diyelimki gerek yoktu bi zarari olurnmu ki zeytin yağının

dpej3r.jpg

bak aynen böyle olması lazım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:53 -->-> Daha önceki mesaj 19:52 --

olsun zeytinyağının bir zararı olmaz merak etme :) niye ağladın ki
Hayir benimki boyke degildi cok daha inikti bayagi hemde galiba yumurta tikanmasi olmamis ben oyle sanmisim

O zaman rahat ol.
Zeytinyağından da bir şey olmaz sanırım, biraz kuşa eziyet vermişsin o kadar.
İçin rahat olsun.
İnşallah kısa zamanda yumurta da alırsın :)

Insallah bakalim ne olacak:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:01 -->-> Daha önceki mesaj 20:00 --

rica ederim iyi forumlar inşallah kısa zamanda yumurta alırsınız kuşlarınızdan

Tesekkuler sizede iyi forumlar insallah yumurta alirim:)

sabir biraz sen onlari rahat birak strese sokma zamani gelince kendisi yumurtlar sen onlari bunaltma birak kafalarina göre takilsinlar sen baska seylerle mesgul ol unut simdilik kuslarini kusada yazik strese sokacan vede kendini :)