Karadeniz Pet

çoooooooookk mutluyummm :)

Hakkı ELALDI

Meraklı Üye
Az önce kuşumm Cimbom diye mırıldanmaya çalışdı.. Ben Cimbom dedikçe o da mırıldanmaya çalışıyor.. Kısık sesle heceliyerek söylüyor :) Umarım konusur. Mutluluğumu sizle paylaşmak istedim :)

Ahaha çok güzel bir duygu ilk kelimeyi söyledikten sonra gerisi çorap söküğü gibi gelecektir. :) Ne mutlu size. Eğitime devam.;)

Kendin yanlış yoldasın bari kuşuda bulaştırma buna Kuşa Fenerbahçe demeyi öğret önce :)

Ben kusuma en buyuk cimbom ali sen baskan fener perisan ogretmistim ah ah eski gunlerr :) arkadasim yuru dogru yoldasin cimbomla ilgili daha gyzel kelimeler cumleler kurdurursan daha iyi olur :)

ben fenerliyim ama kuşunun konuşmasına sevindim dostum. ilk kelime yi ögrendikden sonra gerisi kolay artik istediğin şeyi kolaylıkla öğrete bilirsin...

hadi yasadin..bir kere konustumu taman arkasi gelir yalniz kusun yaninda söyledigin kelimelere dikkat her duyduklarini ögreniyorlar sonra mahcup olma.. sabirla egitime devam hayirli olsun..

çok sevindim kardeşim, ama fener diyeydi iyiydi :D şaka biyana kaç aylık,ve nekadardır eğitimde benimle paylaşırsan sevinirim :)

ben fenerliyim ama kuşunun konuşmasına sevindim dostum. ilk kelime yi ögrendikden sonra gerisi kolay artik istediğin şeyi kolaylıkla öğrete bilirsin...
saol kardeşim :)
hadi yasadin..bir kere konustumu taman arkasi gelir yalniz kusun yaninda söyledigin kelimelere dikkat her duyduklarini ögreniyorlar sonra mahcup olma.. sabirla egitime devam hayirli olsun..
tamam :) bunu söylediğin iyi oldu :)
saol :)
çok sevindim kardeşim, ama fener diyeydi iyiydi :D şaka biyana kaç aylık,ve nekadardır eğitimde benimle paylaşırsan sevinirim :)

1.5 aylıkken aldım.. Suan 2 nin üzerinde.. Nerdeyse aldığımdan beri hergün eğitim verdim.. Yani yaklaşık 1 ay..

benimkide 1.5 2 aylık erkek ilk aldığımın akşamı elimden yen yedi simdi elime parmağa kafaya gelıyo :) şu konuşmada olsa çok sevincem günde kaç defa ve kaçar dk önerirsin?

Geri