petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çözemedim Gitti

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Serkan KILINÇ tarafından 26 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Serkan KILINÇ

Beğenileri:
    0
    Yaklaşık 4 sene oldu oldu ama şu muhabbet kuşlarını bi çözemedim gitti 1 ay önce aldığım kuşlarım yumurtladı ama 1 yıldır bnde olan kuşlar yumurtlamıyor çifleşmiyorlar yapmadım şey kalmadı bir sürü vitamin aldım mama aldım kızıştırıcı yem aldım yaptım ama nafile çok iyi anlaşıyorlar yem kusuyorlar hatta bazen birbirlerine yem kusarken yere döküldüne şahit oluyorum 2side iyice kızıştı ama çiftleşme yok napıcam ben kuşlara artık dicek bişey kalmadı bi çözüm yolu söleyin

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
  3. Serkan KILINÇ

Beğenileri:
    0
    yok hayır denemedim onu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:30 -->-> Daha önceki mesaj 13:30 --

ama ayırınca deli gibi bağırıyorlar hiç susmuyorlar

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Ayırma yöntemini deneyin. Faydası olacaktır.

Sayfayı Paylaş