Karadeniz Pet

Çözüm bulamıyorum.Hala ölüyorlar

Siyah nokta bulaşıcıdır. Aldığınız kuşlar sağlıklı olabilir
Beslediğiniz yerdeki bir kuştan da bulaşmış olabilir.

Siyah nokta bulaşıcıdır. Aldığınız kuşlar sağlıklı olabilir
Beslediğiniz yerdeki bir kuştan da bulaşmış olabilir.

Abim kesin eminseniz ayırırım.Ama kesin emin değilseniz kuşların ortamları ile oynamayalım derim.

Çok teşekkür ederim.Yazılanların aynısı benim yeni doğanlarda da oluyordu.Sanırım o çfti diğer 20 çiftimden ayırmalıyım.Bunun gibi 1 çiftim daha var.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:55 -->-> Daha önceki mesaj 14:55 --

Üzülerek söylüyorum ama yani eğer kalıtımsal bir durumsa hemen kuşları elinden çıkar derim dostum.
2 çift kuşumda var böyle bir problem.Umarım diğer 20 çift kuşuma bulaşmamıştır.O zaman işim yaş.
Bunları en iyisi ayırayım ben.

Çok teşekkür ederim.Yazılanların aynısı benim yeni doğanlarda da oluyordu.Sanırım o çfti diğer 20 çiftimden ayırmalıyım.Bunun gibi 1 çiftim daha var.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:55 -->-> Daha önceki mesaj 14:55 --

2 çift kuşumda var böyle bir problem.Umarım diğer 20 çift kuşuma bulaşmamıştır.O zaman işim yaş.
Bunları en iyisi ayırayım ben.
Ayir, mumkunse evden de uzaklastir.

Folluklari temizle 5 günde bir bence folluktaki diskidan yavru parazit kapıyor olabilir

Bulasici bir hastalik degil. Sadece eger oyle birsey varsa kanindan gelenler hasta olabilir.

Hayda kime inanacağımı şaşırdım vallahi ya :)
Abim emin misiniz bulaşıcı değil di mi?
Yani %100 eminseniz o şekilde kafama yer edeyim.

Geri