Karadeniz Pet

Cremio

Gözem Elma

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Cremio kuşun yaşını nasıl anlarım

Cremio bende de var. Belirgin olarak gözlerinden anlayabilirsin. İrisine bakarak.

Hafif belli oluyo sizin kuş kaç aylık resmî var mı acaba

Teşekkürler.
Gözüne bakarsanız iris halkasından anlarsınız. Forumda mevcut yaş tahmini konusu.

Maşallah güzelliğe. Ama bana Cremino değil de Lutino gibi geldi bu :)
Ve muhtemelen 4-6 aylık civarı.

Maşallah güzelliğe. Ama bana Cremino değil de Lutino gibi geldi bu :)
Ve muhtemelen 4-6 aylık civarı.
Resimlerde böyle sarı çıkıyor ancak beyazları var ön tarafında lutinoya daha çok benziyor haklısınız sarı kısımlar çok daha fazla ancak beyazların da olması cremio gibi düşündürdü bana. Eski Bi resim bu ilk geldiği zamanlar beyazlıklar burda belli oluyor

Ekli dosyalar

• IMG_8208.JPG
    IMG_8208.JPG
    1.1 MB · Görüntüleme: 84
Yani burda azcık daha Creminoya benziyor :)
Ayrıca yanındaki kuş kardeşi falan mı?

Ekli dosyalar

• IMG_9504.JPG
    IMG_9504.JPG
    1.2 MB · Görüntüleme: 79
  • IMG_9503.JPG
    IMG_9503.JPG
    1.3 MB · Görüntüleme: 71
Ustam yalnızlık Allaha mahsusdur yanına Albino bi hanım ile mutlu edebilirsiniz bu delikanlıyı

Şimdilik böylesi benim için de iyi ustam. Baba oğul takılıyoruz. :) Sonrasında dediğiniz gibi albino ya da lutino bir hanımla aralarını yapacağım. :)

Şimdilik böylesi benim için de iyi ustam. Baba oğul takılıyoruz. :) Sonrasında dediğiniz gibi albino ya da lutino bir hanımla aralarını yapacağım. :)
İnşallah keyfinize göre bi hanim bulabilirsiniz ustam, benim hanım da diğer kuşlarımla kalıyor mevcut kuş sayım 3, bu aralada büyük bi kafes yapmayı planlıyorum, onların malzemelerini toparaldıktan sonra inşallah lutino bi erkek bulabilirim 1 yaş civarında en fazla

İnşallah keyfinize göre bi hanim bulabilirsiniz ustam, benim hanım da diğer kuşlarımla kalıyor mevcut kuş sayım 3, bu aralada büyük bi kafes yapmayı planlıyorum, onların malzemelerini toparaldıktan sonra inşallah lutino bi erkek bulabilirim 1 yaş civarında en fazla

Hakkınızda hayırlısı olsun ustam. Bence de genişletin mekanı. Umarım siz de bulabilirsiniz öyle güzel bir erkek. :)

Kuşunuz güzelmiş aynı şekilde cremio dişi bendede var güzel ırk