Karadeniz Pet

:D Hagen yuvalığıda taktık

Koray DANIŞMAZ

Süper Moderatör
Muhabbet Kuşu Üreticisi
merhaba kafesın yuvalıgını taktım buyuk kafeste erkek var daha 2 gun oldu dısıyı sızce ne zaman yanına koyayım ?
bu arada erkek yuvalıgın ıcıne bakınıp duruyo gırıp cıkıyo :D

Büyük kafesin markası ve modelini yazabilir misiniz? Çok beğendim, havalar düşününce ben de bir gelinim olsun istiyorum :) Haliyle kafes de değişecek, bu kafesten düşünebilirim.

Büyük kafesin markası ve modelini yazabilir misiniz? Çok beğendim, havalar düşününce ben de bir gelinim olsun istiyorum :) Haliyle kafes de değişecek, bu kafesten düşünebilirim.

hagen m01 :D

Çok teşekkür edeirm. Çiftleşme ve yavru konusunda yeterli bilgim olmadığından sorunuza cevap vermek bir yana ben size alakasız bir soru sordum kusura bakmayın :) Kafesiniz de kuşunuz da çok güzel. Dilerim sağlıklı yavrularınız olur.

Kafesin markası Hagen Vision Ceren hanım.
Birçok modeli var, güzel ama pahalı bir kafes :)
İnternetten aratarak modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz :)

Teşekkür ederim Hagen markanın kalitesinden ve fiyatından haberim vardı fakat şu ankullandığım kafes tek kuş için oldukça yeterli ve temiz olduğundan hiç alıcı gözle bakmamıştım. Bu nedenle modellerini de bilmiyorum fakat ikinci kuş geleceği zaman ben de bir Hagen almayı düşünüyorum.

Kafesin markası Hagen Vision Ceren hanım.
Birçok modeli var, güzel ama pahalı bir kafes :)
İnternetten aratarak modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz :)

benım soruya da cevap verseydın ıyı olurdu ya :D

benım soruya da cevap verseydın ıyı olurdu ya :D

Kelin ilacı olsa kendi başına sürerdi :D
Ben aylardır erkek kuşuma bir eş beğendirebilmek için çırpınıyorum, işler karışık :)
Yanlış birşey söyleyip de senin işleri de batırmak istemedim.
Ustalar daha net cevaplar verecektir umarım :)

Kelin ilacı olsa kendi başına sürerdi :D
Ben aylardır erkek kuşuma bir eş beğendirebilmek için çırpınıyorum, işler karışık :)
Yanlış birşey söyleyip de senin işleri de batırmak istemedim.
Ustalar daha net cevaplar verecektir umarım :)

ALLAH yardımcımız olsun :D:D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:32 -->-> Daha önceki mesaj 16:21 --

cevap var mı :D

Erkek evine alıştığı zaman dişiyi yanına atabilirsiniz
birde o yeşil tünek işe yaramaz tahta ile değiştirin.

1 hafta sonra koyarsan iyi olucaktır ama istersen şuanda koyabilirsin beraber alışırlar bi sıkıntı olmaz bence :D ama garanti olsun 1 hafta sonra koy :)

2 gün yeterli bir süre erkek kafeste hakimiyet kurmuştur artık ama illa emin olmak istiyorsan kuşları birbirlerini görecek şekilde koy 2 gün öyle kalsın sonra dişiyi erkeğin yanına at yavru istiyorsan sabretmen lazım atar atmaz eş olacaklar diye birşey yok sürekli dişi yada erkek değiştirme sen onlara bırak onlar gerisini halleder inşallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:41 -->-> Daha önceki mesaj 17:26 --

bikaç şey daha eklemek istedim o ballı yemi yok et ve bir daha kuşlarına verme onun yerine mama yap haftada 2 yada 3 kez ver yemlerinde nijer tohumu kullanabilirsin bende işe yaradı ama az miktarda yeme karıştır.kuşları fazla rahatsız olmayackları bir yere koy.hava kararınca saat 22:00 ye kadar ışıklar açık kalsın çok iyi oluyor.

2 gün yeterli bir süre erkek kafeste hakimiyet kurmuştur artık ama illa emin olmak istiyorsan kuşları birbirlerini görecek şekilde koy 2 gün öyle kalsın sonra dişiyi erkeğin yanına at yavru istiyorsan sabretmen lazım atar atmaz eş olacaklar diye birşey yok sürekli dişi yada erkek değiştirme sen onlara bırak onlar gerisini halleder inşallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:41 -->-> Daha önceki mesaj 17:26 --

bikaç şey daha eklemek istedim o ballı yemi yok et ve bir daha kuşlarına verme onun yerine mama yap haftada 2 yada 3 kez ver yemlerinde nijer tohumu kullanabilirsin bende işe yaradı ama az miktarda yeme karıştır.kuşları fazla rahatsız olmayackları bir yere koy.hava kararınca saat 22:00 ye kadar ışıklar açık kalsın çok iyi oluyor.

yok degısmeyecegım zaten oyle kalacaklar olurlar ınsallah sorun olmaz :D tmmm kaldıracagım dedıgınız gıbı yaptım zaten nıjer tohumu aldım attım kafese :D tesekkurler

Son düzenleme:
kuşların kafeslerini ust uste değil yan yana koyun.

sorun olmaz kardeşim eş olurlar sadece sabr başka birşey yok

Yuvalığı nasıl taktınız ,sadece önde 2 kapı var yanyana yanılıyor muyum?

mecburen 3 tel kestım herkes gıbı neden bu kafesı boyle yapmıslar anlamadım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:15 -->-> Daha önceki mesaj 19:35 --

:D yanyana koydum kafeslerı

Geri