Karadeniz Pet

Daha dün Birşeyi yoktu ?? ;(

cixsower

Meraklı Üye
meraba arkadaşlar daha dün erkek muhabbet kuşum sahlamdı çok iyi uçuyodu az önce kafesten çıkartım ayakları felç olmuş gibi kanatlarını eskisi gibi kulanıyor ama bi yere konamıyo yere düşüyo :( eşi mavişte yanında şimdi ikimizde çok üzüldük :( acaba sebebi ne olabilir ? Lütfen yardım edin 4 yaşında ?

merhaba aynı olay benımde basıma gelmıstı kusunuz b vıtamını eksıklıgınden felc olmus ınsallah ıyı olur ancak zor bı durum foto ata,r msıınız?

Şuan az yürüyebiliyo ama topalıyor tamda veterinerden saglık raporu alıcaktım istanbula götürmel için of ya ne olcak şimdi ? Bilgisayar yok şuan fotograf atamıyorum

Şuan az yürüyebiliyo ama topalıyor tamda veterinerden saglık raporu alıcaktım istanbula götürmel için of ya ne olcak şimdi ? Bilgisayar yok şuan fotograf atamıyorum

Bi veterinere götür yarın muhtemelen şirin ile besleyeceksin Besle kafes tabanına bi havlu ser koy kusu inşallah iyi olur

Bi veterinere götür yarın muhtemelen şirin ile besleyeceksin Besle kafes tabanına bi havlu ser koy kusu inşallah iyi olur

Şuan kafesin dalında durabiliyo ama bazen birden düzeliyo yürüyo bazende gözünü kapatıp uyuyo ayagı yamuk anlamadım birşey :/

Geri