Karadeniz Pet

daha iyi olması için önerileriniz nelerdir?

hayrican

Yeni Üye
Merhabalar kuşum 7 yaşında ve doğduğundan beri bizimle ama ilk defa ishal oldu bunu beslenmeyle alakası olduğunu düşünüyorum
açık yem kullanıyorum yarım kiloluk 4-5 tl ücreti var su olarakta içme suyu kullanıyorum onun haricinde kullandığım ek hiç bir şey yok sadece sabah kahvaltılarına gelmeyi seviyor masada peynir ekmek yiyor genelde kuşuma ek neler yapabilirim çok haraketli ve çok sağlıklı bir kuş ama dahada iyi olmasını istiyorum yaşlandı biraz önelirinizi bekliyorum
iyi günler...

Merhabalar kuşum 7 yaşında ve doğduğundan beri bizimle ama ilk defa ishal oldu bunu beslenmeyle alakası olduğunu düşünüyorum
açık yem kullanıyorum yarım kiloluk 4-5 tl ücreti var su olarakta içme suyu kullanıyorum onun haricinde kullandığım ek hiç bir şey yok sadece sabah kahvaltılarına gelmeyi seviyor masada peynir ekmek yiyor genelde kuşuma ek neler yapabilirim çok haraketli ve çok sağlıklı bir kuş ama dahada iyi olmasını istiyorum yaşlandı biraz önelirinizi bekliyorum
iyi günler...
Yem açıksa çok sağlıklı olmayabilir paket yem kullanın,ekmek ve peynir onlar için uygun yiyecekler değil zaten.Ek olarak vitamin+probiyotik düzenli verilmeli.

Düzenli vitamin ve probiyotik takviyesi yapın. Açık yem kullanmayın. Garden mix ya da bonnie marka yem kullanın. Düzenli bir şekilde yumurta maması verin. Fazla ekmek tüketimi kursak mantarı na yol açabilir. Dikkatli olun

vitamin ve probiyotik takviyesi için ne önerirsiniz damla felan mı alayım

Ben nekton kullanıyorum vitamin olarak ama başka seçeneklerde var bakabilirsiniz,probiyotik olarakta diazyme-256 veriyorum.Kuru maya kullanan arkadaşlarda var onun yerine ama ben denemedim hiç.

Vitamin olarak polivit kullanabilirsiniz. Probiyotik olarak ta Hazal on dediği gibi diazyme 256 kullanabirsin. Kaliteli bir ürün

çok teşekkür ederim siparişlerini verdim
şaşkınım şuanda hasta biraz suyuna ilaçlarını koydum ama su içtiğini hiç görmedim yeminide çok az yiyor şırıngayla vermeye çalışıyorum suyu ama verimli olmuyor nasıl verebilirim

çok teşekkür ederim siparişlerini verdim
şaşkınım şuanda hasta biraz suyuna ilaçlarını koydum ama su içtiğini hiç görmedim yeminide çok az yiyor şırıngayla vermeye çalışıyorum suyu ama verimli olmuyor nasıl verebilirim
Damlalık la verebilirsin. Eczaneden alın

Geri