petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

daha küçük değil mi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sadullah dinç tarafından 3 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    erkek muh. daha 3 aylık daha cere rengi tam belli değil ama 1 günde çoğunlukla tellere suluğa kur yapıyor dişisine gaga tokuşturma yapıyor birbirlerine kusuyorlar oradan bufraya uçuyorlar çok hareketliier bir de a4 kağıdı kemiriyor biri hangisi bilmiyorum ama bir kere emin değilim ama dişinin üstüne çıkmaya çalışıyor gibiydi ilk defa kuşum bukadar iyi oluyor normal mi sizce

bu forumdaki fotoğrafları v ar ama 4 hafta önceki

http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...-ciftim-ve-birkac-soru-cuk-resimli-39852.html

2. ObreuS

ObreuS Member

Beğenileri:
    1
    Bunlar daha çok küçükler. Oynaşıyorlardır :)

3. Yiğit SERİNSÖVÜT

Beğenileri:
    0
    Kuşlarınıza mama takviyesi yada kızgınlaştırıcı nijer türü besinler veriyosanız normal. Kuşları bu besinler çok hareketlendiriyor.

4. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    Çok nadir meyve veriyorum onun dışında sadece yem ve dün ayak attığına emin oldum kesin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:23 -->-> Daha önceki mesaj 13:21 --

Yok kardeşim ben 2 senedir çift kuş bakıyorum bildiğin kur yapıp arada ayak atıyor dişi de gaga atıyor bu gidişte yavru alıcam inşallah ilk defa

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:26 -->-> Daha önceki mesaj 13:23 --

Birde kuşlar yemi çok eseliyir onun için normal yemlige döndüm alısirlar belki diye akıllı yemlikten yem yemesini karışık yem diyememi yapıyorlar zaten karışıkta kuru ekmek varmış sade alıcam artık

5. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    yem olarak versele laga öneririm

Sayfayı Paylaş