petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Daha net fotoğraflar geldi yorumlarınız?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Onur ATAR tarafından 19 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Onur ATAR

Onur ATAR Guest

2. Celalettin TOPAL

maşallah dıyelım cınsıyetı dişi

3. Aysetursak

Evet yaklaşık olarak 3 aylık. Bana dişi gibi geldi fakat emin olamadım

4. Selahattin GÖKTAŞ

4 aylıktan küçük dişi

5. Onur ATAR

Onur ATAR Guest

Hareketleri gayet sağlıklı bana şaşkın şaşkın bakmasına hasta oluyorum :D ben de dişi olduğunu düşünüyordum ama bugün ışıkta daha net bakınca (yüzümü yaklaştırınca artık korkmuyor şapşal) acaba erkek mi dedim..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:41 -->-> Daha önceki mesaj 15:40 --

Aldığım yer de daha erken cinsiyet belirlemek için ama erkek büyük ihtimal demişti..

6. Selahattin GÖKTAŞ

dişi olduğuna emin olabilirsin.ırkıda yerli gibi ama anlamadım tam.

7. Celalettin TOPAL

kuş kesın dişi erkek değil yerliye benzıyor

8. Onur ATAR

Onur ATAR Guest

Anladım neyse bizim de oyuncu bir kızımız olur artık :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:48 -->-> Daha önceki mesaj 15:47 --

bir hayli nazlı bakışlarından anlamalıydım :D

9. Celalettin TOPAL

kuşunuz çok güzel ama maşşallahı var çokda sağlıklı görunuyor elınıze geliyor sanırım :)

10. Onur ATAR

Onur ATAR Guest

Çok teşekkür ederim :) aslında elime atlamıyor ben tüneğin altından parmağımla ayaklarını kaldırtır gibi yapıyorum anlamışsınızdır siz :) o şekilde elime çıkıyor kendiliğinden atlamıyor henüz ne yazık ki :( ama istediğim gibi sevebiliyor elimden korkmuyor tek sıkıntı elime atlamaması elimden yem falan da yiyor ancak 3. güne göre bence gayet iyi alıştı kuşum dişi olmasına rağmen :)

11. Celalettin TOPAL

3. gune göre gayet değil muhteşem iyi bence bıde 3 4 aylık bır kuş için

12. Onur ATAR

Onur ATAR Guest

Dişi olması dezavantaj diyenler vardı ancak ben öyle düşünmüyorum gördüğünüz gibi dişi ve 3 aylık kuş ama ilk günden sevmeme izin verdi onunla çok iyi anlaşacağız karakteri iyi bir kuş gibi :)

13. Celalettin TOPAL

ewt karakteri çok ıyı benım evde dişi var sizin dişiden daha ufak olmasına rağmen çok güzel ısırmayı bılıyor kendı ıstedimi sevdirir kafesten salmadımı yemlıktekı yemlerı savurur benım kuşumda çok guzel karakterlı :)

14. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    maşallah güzel bir dişi almıssınız bu sefer

15. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuş dişi ve yerli 2.5 3 aylık kadar. Sağlıklı bir kuş hayırlı olsun

16. Onur ATAR

Onur ATAR Guest

Benimki de yakında başlar öyle yaramazlıklara :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:47 -->-> Daha önceki mesaj 16:46 --

Teşekkür ederim ben de çok sevdim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:48 -->-> Daha önceki mesaj 16:47 --

Sağolun güzel yorumunuz için :)

Sayfayı Paylaş