Karadeniz Pet

Daha net fotoğraflar geldi yorumlarınız?

• Konbuyu başlatan Onur ATAR
  • Başlangıç tarihi
Evet yaklaşık olarak 3 aylık. Bana dişi gibi geldi fakat emin olamadım

maşallah dıyelım cınsıyetı dişi

Hareketleri gayet sağlıklı bana şaşkın şaşkın bakmasına hasta oluyorum :D ben de dişi olduğunu düşünüyordum ama bugün ışıkta daha net bakınca (yüzümü yaklaştırınca artık korkmuyor şapşal) acaba erkek mi dedim..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:41 -->-> Daha önceki mesaj 15:40 --

Evet yaklaşık olarak 3 aylık. Bana dişi gibi geldi fakat emin olamadım

Aldığım yer de daha erken cinsiyet belirlemek için ama erkek büyük ihtimal demişti..

dişi olduğuna emin olabilirsin.ırkıda yerli gibi ama anlamadım tam.

kuş kesın dişi erkek değil yerliye benzıyor

kuşunuz çok güzel ama maşşallahı var çokda sağlıklı görunuyor elınıze geliyor sanırım :)

kuşunuz çok güzel ama maşşallahı var çokda sağlıklı görunuyor elınıze geliyor sanırım :)

Çok teşekkür ederim :) aslında elime atlamıyor ben tüneğin altından parmağımla ayaklarını kaldırtır gibi yapıyorum anlamışsınızdır siz :) o şekilde elime çıkıyor kendiliğinden atlamıyor henüz ne yazık ki :( ama istediğim gibi sevebiliyor elimden korkmuyor tek sıkıntı elime atlamaması elimden yem falan da yiyor ancak 3. güne göre bence gayet iyi alıştı kuşum dişi olmasına rağmen :)

3. gune göre gayet değil muhteşem iyi bence bıde 3 4 aylık bır kuş için

3. gune göre gayet değil muhteşem iyi bence bıde 3 4 aylık bır kuş için

Dişi olması dezavantaj diyenler vardı ancak ben öyle düşünmüyorum gördüğünüz gibi dişi ve 3 aylık kuş ama ilk günden sevmeme izin verdi onunla çok iyi anlaşacağız karakteri iyi bir kuş gibi :)

ewt karakteri çok ıyı benım evde dişi var sizin dişiden daha ufak olmasına rağmen çok güzel ısırmayı bılıyor kendı ıstedimi sevdirir kafesten salmadımı yemlıktekı yemlerı savurur benım kuşumda çok guzel karakterlı :)

maşallah güzel bir dişi almıssınız bu sefer

Kuş dişi ve yerli 2.5 3 aylık kadar. Sağlıklı bir kuş hayırlı olsun

ewt karakteri çok ıyı benım evde dişi var sizin dişiden daha ufak olmasına rağmen çok güzel ısırmayı bılıyor kendı ıstedimi sevdirir kafesten salmadımı yemlıktekı yemlerı savurur benım kuşumda çok guzel karakterlı :)

Benimki de yakında başlar öyle yaramazlıklara :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:47 -->-> Daha önceki mesaj 16:46 --

maşallah güzel bir dişi almıssınız bu sefer

Teşekkür ederim ben de çok sevdim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:48 -->-> Daha önceki mesaj 16:47 --

Kuş dişi ve yerli 2.5 3 aylık kadar. Sağlıklı bir kuş hayırlı olsun

Sağolun güzel yorumunuz için :)

Geri