Karadeniz Pet

Daha net RESIMLERLE geldik

Gökhan soydan

Meraklı Üye

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:34 -->-> Daha önceki mesaj 20:32 --

arkadaşlar burun deliklerinin etrafında acık renklilik var ama bu renk bnce beyaz değil acık mavı gibi ne diyorsunuz bu resimlere göre dişimi

saolun cihan bey ama çoğu arkadaş dişi dedi bugün sabah resimlerden dolayı sanırım yada gerçekten dişi bilmiyorum hepte beni bulur zaten ::.)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:38 -->-> Daha önceki mesaj 21:14 --

yorumlarınızı bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:56 -->-> Daha önceki mesaj 21:38 --

yorum yapacak kimse yok mu ?

Bende resimlere bakinca kesin erkek dedim e bide altta cihan abi de erkek demis bence aklinizda kusku kalmasin bu kus erkek.

Erkek kamil bey

yeni resimler koydum arkadaşların deliklerin yanında beyazlık değilde acık mavi renk var bazen ışıktan beyaz gibi görünüyor bazende açık mor gibi duruyor ama net bi beyazlık yok özellikle sol delik daha kapalı sağ deliğin olduğu bölge birazdaha açık

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:25 -->-> Daha önceki mesaj 23:23 --

Moderatör tarafında düzenlendi:
levent bey erkek dime sabah dişi demiştik hatta gagada siyahlık var diye dişidir demiştik ama sanırım bundaki renk açıklığı beyaz değilde mavi bu resimler daha yardımcı oldu sanırım saolun bu 4.konuşmamız ilk erkek sonra 2 kere dişi ve son olarak erkek dedik bakalım 15 gün sonra dişiye dönmez inş :)erkek kalsın ya :) sizinde kuşlar yine 5 yıldızlı

Bu resimlere göre erkek. (Sanırım herkesin son kararı bu şekilde olacaktır.)

Son düzenleme:
Bu kuş dişi. 1 ay sonra burun kenarlarinin daha fazla beyazlastigini goreceksin ilk once burun kismi maviye yakin renk olarak seni aldatsada sonrasinda kahverengiye donusecek.

Geri