Karadeniz Pet

daha önce bahsetiğim komşu kuşu.bakınacil yardım

• Konbuyu başlatan kadir can ucun
  • Başlangıç tarihi
K

kadir can ucun

Guest
Komşumuzun getirdiği muhabbet kuşu erkek ve yaşı 6 aylık felan herelde fakat kuşun kuğruk ve kanatlarını kesmişler ırklardan pek anlamam ama inigilizmi sizce .VEE petshopcu bu halde takas eder mi ?
ydrVXN.jpg
P3ZQj8.jpg
vzvZqr.jpg
qqZEVB.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:35 -->-> Daha önceki mesaj 19:23 --

aciil lütfenn

6 aylık kuş kızışırmı tartışıılr kızışmış durumda ben inanmıyorum 6 aylık olduguna gözleri tam belli olmasada biraz beyaz halka var benim tahminim 1 yaşında ve nasılbi insanlık dışı birşey acaba kim kesmiş kanatlarını kuyrugunu insanlarda acıma duygusu diye birşey kalmamış nasıl olsa o havyan diye böyle birşey yapılırmı eden bulur iyi forumlar

Son düzenleme:
6 aylık kuş kızışırmı tartışıılr kızışmış durumda ben inanmıyorum 6 aylık olduguna gözleri tam belli olmasada biraz beyaz halka var benim tahminim 1 yaşında

ırkı?? ve TÜYLER HAKKNDA???

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:41 -->-> Daha önceki mesaj 19:37 --

6 aylık kuş kızışırmı tartışıılr kızışmış durumda ben inanmıyorum 6 aylık olduguna gözleri tam belli olmasada biraz beyaz halka var benim tahminim 1 yaşında ve nasılbi insanlık dışı birşey acaba kim kesmiş kanatlarını kuyrugunu insanlarda acıma duygusu diye birşey kalmamış nasıl olsa o havyan diye böyle birşey yapılırmı eden bulur iyi forumlar

kızışmak ile ilgili bir şey demedim ki

Tüylerin kesildiğine emin misiniz? Tüyler dökülmüş gibi duruyor ve Fransız tüy dökümü hastalığına yakalanmış olabilir, kuş İngiliz değil, kırık, en az 1 yaşında, beyaz iris oluşmuş, petshop sahibi tanıdığınız varsa şansınızı deneyin ama zannetmem...

Tüylerin kesildiğine emin misiniz? Tüyler dökülmüş gibi duruyor ve Fransız tüy dökümü hastalığına yakalanmış olabilir, kuş İngiliz değil, kırık, en az 1 yaşında, beyaz iris oluşmuş, petshop sahibi tanıdığınız varsa şansınızı deneyin ama zannetmem...

sağolasın.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:17 -->-> Daha önceki mesaj 19:54 --

kesilmiş kesinn daha uzun çıkarmış diye kesmişlerr

sağolasın.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:17 -->-> Daha önceki mesaj 19:54 --

kesilmiş kesinn daha uzun çıkarmış diye kesmişlerr

hay Allah ım.. Saç sakal mı bu kestikçe gürleşsin.. Bir bilen üreticiye götürün kuşu, kanat altlarında kalan telekleri çeksin sizin için.. kuşa 1 ay yoğun bakım uygulayın eskisi gibi güçlü bir kuş olur.. Kendiniz kalkışmayın çekmeye canını yakarsınız kuşun.

gözlerdeki beyaz halka ne anlama gelir ?

hay Allah ım.. Saç sakal mı bu kestikçe gürleşsin.. Bir bilen üreticiye götürün kuşu, kanat altlarında kalan telekleri çeksin sizin için.. kuşa 1 ay yoğun bakım uygulayın eskisi gibi güçlü bir kuş olur.. Kendiniz kalkışmayın çekmeye canını yakarsınız kuşun.

kuşu ben sahiplencektim fakat tatile gidebilirim diye almadım komşuyada dedim git kim verdıyse gerı götür dedim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:38 -->-> Daha önceki mesaj 20:35 --

abi ben zaten kuşu görür görmez o kanat larını kesenlere bi sövdüm.

kuşu ben sahiplencektim fakat tatile gidebilirim diye almadım komşuyada dedim git kim verdıyse gerı götür dedim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:38 -->-> Daha önceki mesaj 20:35 --

abi ben zaten kuşu görür görmez o kanat larını kesenlere bi sövdüm.
Kuş duruyorsa ben alırım.Yada takas yapalım.

Kuşa 1 ay bakım yapılırsa güzel bir kuş olur.. Asil bir duruşu var, eşe gelir bu kuş.

Kısmet, Yeni yavru almayı ilerde düsünürseniz petshoplardan almayın..

Geri