Karadeniz Pet

Daha once yavru alinmis Albino-Lutino takasli Jumbo Kiriklari.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mustafa Sayar

Meraklı Üye
Arkadaslar elimde bulunan 6 aylik civari Jumbo kirigi olan takimimi gorseldeki gibi takimlarla takas etmeyi dusunuyorum.Daha once yavru alinmis hazir es takim olmasi kosuluguyla.Yer Izmir...

Gorsel

da13683420f9197969ef5d0ac0883d22.jpg

Elimde bulunan takim
57a5573f372157616c0c99722b6c06f4.jpg

d659f76aeb03deb56c73a6371cc83b11.jpg

d25a8241a0f8faa0d16b37656f968989.jpg

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
bence görseldeki gibi takımlarla kimse takas etmez seninkileri çünkü görseldekiler nadir bulunan kuşlardır üste para verirsin yada başka takım taklavat verirsin belki değişirler

2. olarak yavuru alınmış olanı hiç kimse vermez çünkü altın yumurtlayan tavuk misali dir görseldeki gibi kuşlar

bence görseldeki gibi takımlarla kimse takas etmez seninkileri çünkü görseldekiler nadir bulunan kuşlardır üste para verirsin yada başka takım taklavat verirsin belki değişirler

2. olarak yavuru alınmış olanı hiç kimse vermez çünkü altın yumurtlayan tavuk misali dir görseldeki gibi kuşlar
Hocam ben sadece rengi belli olsun diye koydum onu.Belki cumlede yanlis kelime kullanmis olabilirim.A yada B irk farketmez.Resmini koydugum gorseldeki kuslarin irki nedir onu dahi bilmem.Ayrica bendeki kuslarida oldurdunuz attiniz valla ne diyeyim...

Son düzenleme:
Hocam ben sadece rengi belli olsun diye koydum onu.Belki cumlede yanlis kelime kullanmis olabilirim.A yada B irk farketmez.Resmini koydugum gorseldeki kuslarin irki nedir onu dahi bilmem.Ayrica bendeki kuslarida oldurdunuz attiniz valla ne diyeyim...

herkesin kuşu herkese kartal görünür tabiki ama istersen forumu bi iyice incele
seninde dediğin gibi fazla bilgin yok o yüzden bu konu hakkında seninle mülazaya girmeyede gerek yok

herkesin kuşu herkese kartal görünür tabiki ama istersen forumu bi iyice incele
seninde dediğin gibi fazla bilgin yok o yüzden bu konu hakkında seninle mülazaya girmeyede gerek yok
Ne yani bir yerli albino-lutino takim benimkilerden dahami degerli dahami pahali.Eger oyleyse soyleyin bilelim madem...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:20 -->-> Daha önceki mesaj 18:10 --

Yonetimden ricam ilan kaldirilabilirmi acaba...

Merhaba yorumları okudum, mustafa bey, albino, lutino paylaştığınız fotoğraflar jumbo boy albino, lutino o yüzden teklifinize kimse sıcak bakmayabilir. Herşey gönlünüzce olur inşaallah...

Merhaba yorumları okudum, mustafa bey, albino, lutino paylaştığınız fotoğraflar jumbo boy albino, lutino o yüzden teklifinize kimse sıcak bakmayabilir. Herşey gönlünüzce olur inşaallah...
Tesekkur ederim.Yunus bey daha once soyledigim gibi onu sadece renk olarak koydum.Yerli albino lutino bile olur irk ayrimim yok.Demekki o resmi koymakla yanlis etmisim.Yonetimden tekrar ricam bu ilani kaldirmalari...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:12 -->-> Daha önceki mesaj 09:41 --

Aranan taze kanlar bulunmustur.Konu kapatilirsa sevinirim...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri