petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dahada Kotulesiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Bulut YILDIZ tarafından 2 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Bulut YILDIZ
    Gizli

Kusumun mantari vardi ayirip tedavi etmeye basladim ama dahada kotulesiyor 2 gun surdum sabah aksam bir defa toplam 4 defa surdum hem gecmiyor birazdaha kotulesdi gibi ne yapayim bu melhemle gecermi Troysd.

2. ahmetoğuz

ahmetoğuz New Member

Beğenileri:
    0
    zamana bırak

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Öyle bir günde fayda etmez. Günde 1 defa sürmek yeterlidir. 1 hafta 10 güne geçer. Sürmeden önce nemli peçete ile yeri temizlemelisin.

4. zafer

zafer Member

Beğenileri:
    9
    krem surdukten sonra 2. gun tum kafes ve malzemelerı de dezenfekte etmen gerekır sulugu yemlıgı varsa oyuncuklar ozellıkle gaga tası kalamar kemıgı atılıp yenısı takılmalı

5. Bulut YILDIZ
    Gizli

Soylemeniz iyi oldu hemen cikarayim gaga tasini falan kusun esi var zaten oyuncagi yok Tamam Leven abi bundan sonra 1 kere sureyim gunde forumda bir arkadas dedi 2 defa sur die ondan iki defa surdum

Sayfayı Paylaş