petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dal darı aldım ama korkuyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sampiyon33 tarafından 3 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. sampiyon33

sampiyon33 Member

Beğenileri:
    1
    Dal darı aldım kafese astım ama kafesin tabanına geçti dal darıdan kaçıyor ne yapıcam alışır mı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:40 -->-> Daha önceki mesaj 18:19 --

++++++++++++++++++++++++++++++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:01 -->-> Daha önceki mesaj 18:40 --

+++++++++++++++++++++++++

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    270
    Alışır zamanla,ilk önce yadırgayabilirler ama birkere tadarlarsa alışacaklardır.

3. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Alışır bir yemeye başlasın vazgeçemeyeceği bir yiyecek olacak.Çok seviyorlar.

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  5. sampiyon33

sampiyon33 Member

Beğenileri:
    1
    İnş alışır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:41 -->-> Daha önceki mesaj 19:39 --

Allah affetsin saat 18:40 gibi yemlikleri cikarmistim şuan dal darı yiyor :)

Sayfayı Paylaş