petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dal Darı kullanımı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve engindokur tarafından 24 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. engindokur

arkadaşlar sürekli dal darı yedirmek kilo aldırırmı yoksa tam aksine zayıflatırmı veya sürekli dal darı vermenin bir sakıncası varmıdır.Bir kaç gündür veriyorum dal darıyı ve yemliği çıkardım sadece dal darı yiyor.

2. Emir KECECI

Emir KECECI New Member

Beğenileri:
    0
    bende feshane etkinliğinde ucuza 4 paket almıştım 10TL ye tek kuş bakıyorum sürekli var kafesinde arada yem yiyor arada darı ama darı kafeste yere yakın yerde tutuyorum belki sen yukarı asıyorsundur oda hazır önümde diye yiyordur :D

3. Mubiş94

Mubiş94 Guest

Çok doğru diyosun ,dikkat ettim yemlikler tüneklere uzak olunca,acıktıklarında yiyorlar ama önlerine dal darı asınca devamlı yiyolar görüyorum,mesela bi ara küçük bi kafesim vardı uzun bi yemlik almıstım yemliğin kendi tüneği vardı onun üstünde duruyodu kuşlar e" doğal olarakta yakındı yemliğe hep kurcalıyolardı yemleri,ama yeni aldığım kafes MAŞŞALLAH ' açık hava lokantası gibi oldu her yemden var,hepsinden ortaya karışık atıştırıyorlar :)

4. engindokur

dal darı asılı değil yerde duruyor

Sayfayı Paylaş