Karadeniz Pet

Dal darı satısı hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
Merhaba arkadaslar dal Dari satisi yapilacaktir, Kg flyati 25 Tl seklindedir.
Il disina alici odemeli en az kg 4 olmak seklinde gonderim yapilir.
Liste seklinde alim olusturularak 5 kisi oldugu taktirde gonderim yapilacak,ilgilenen arkadaslar ozelden ulasabilir
Keyifli uretimler

Son düzenleme:
Liste seklinde alim olusturularak 5 kisi oldugu taktirde gonderim yapilacak,ilgilenen arkadaslar ozelden ulasabilir
Keyifli uretimler
Cihanım hayırlı satışlar. Ben bir bakayım haber veririm sana.

Keyifli uretimler

Ordan mümkünse iki salkım alayım :) Bereketli olsun inşaallah Usta

Hayırlı satışlar.Darıların fotoğrafını paylaşır mısınız?

Kredi kartı var mı cihan :) hayırlı satışlar

Kızıl darı mı Cihan? [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] senin dallar bitmişti.

Levent abi kızıl darı değil,standart sarı darı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:27 -->-> Daha önceki mesaj 21:26 --

hayırlı satışlar cihan bey

Tşk berkay bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:27 -->-> Daha önceki mesaj 21:27 --

Cihanım hayırlı satışlar. Ben bir bakayım haber veririm sana.

Gökhanım bir alo demen yeterli

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:28 -->-> Daha önceki mesaj 21:27 --

Ordan mümkünse iki salkım alayım :) Bereketli olsun inşaallah Usta

Ustama Bak sen sana ton ile yollarız, Konuşalım usta

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:29 -->-> Daha önceki mesaj 21:28 --

Hayırlı satışlar.Darıların fotoğrafını paylaşır mısınız?

Resimleri ekleyeceğim en kısa zamanda

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:29 -->-> Daha önceki mesaj 21:29 --

Kredi kartı var mı cihan :) hayırlı satışlar

Ercan Usta senin canın saolsun:)Gelsin darılar hallederiz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:31 -->-> Daha önceki mesaj 21:29 --

Kral bey mesajınızı yeni okudum özelden ama malesef izmir'e 1 kg gönderim yapamıyorum amacım burada ticaret yapmakta değil bu işe gönül veren sizlere ve diğer arkadaşlarıma öncülük yapıp kargo işi içinde kendime normal işimin dışında vakit ayırıp göndereceğim. Kaç kuşunuz var bilmiyorum ama 4 kg şeklinde gönderim yaparım size

Son düzenleme:
Cihancim ben sana kus sayisini soyleyim ama gulme :) napacan 1 kg yu deme ayip olmasin diye 1 kg istedim sen dort kg diyon aksam hanimla oturup cekirdek niyetine cayin yaninda bizde cıtlatırız bizim ufakliklarla 4 kg alirsam eger 2 tane kus var bende ellerinden oper :)

SM-G710 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cihancim ben sana kus sayisini soyleyim ama gulme :) napacan 1 kg yu deme ayip olmasin diye 1 kg istedim sen dort kg diyon aksam hanimla oturup cekirdek niyetine cayin yaninda bizde cıtlatırız bizim ufakliklarla 4 kg alirsam eger 2 tane kus var bende ellerinden oper :)

SM-G710 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu güzeldi:)estafurullah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:21 -->-> Daha önceki mesaj 22:07 --

Merhaba arkadaslar en az 4 kg seklinde kargo alici odemeli seklinde kg 25 Tl olup Siparis vermek isteyen ozelden ulasabilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:37 -->-> Daha önceki mesaj 16:21 --

Siparişleri alabiliriz, Kalan 20 kg'dur

[MENTION=12662]Cihan UYĞUR[/MENTION] Sağol kardeşim. Allah razı olsun.

[MENTION=12662]Cihan UYĞUR[/MENTION] Sağol kardeşim. Allah razı olsun.

Sende saol gokhanim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:25 -->-> Daha önceki mesaj 11:52 --

Günceldir sanırım ihtiyacı olan yoktur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:56 -->-> Daha önceki mesaj 16:25 --

Guncelllllll

Pendik tarafından alacak olan var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...