petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dal darı üretenler bakabilir mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kaan1903 tarafından 16 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. kaan1903

kaan1903 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar dal darı ekmeyi düşünüyorum bulduğum iklim sıcaklık vs ile uygun..Şuan eksem biter sorun olmaz..

Daha önce ekmediğim için soruma cevap verir misiniz?

Tohum olarak kuşa verdiğimiz normal kabuklu yemleri mi kullanacağım? Dal darı satın alıp ondakilerimi kullanmalıyım?

2. oguzhan01

oguzhan01 Guest

ben geçenlerde bir üretici abimle konuşmuştum bu konuyu dal darıyı alıp saksıya ufalayarak ekmemi söyledi oluyormuş biraz küçük olur dedi. ama kendin evde yaptığının bir farkı olur hoşuna gider kendine uğraş arıyorsan yapabilirsin ben saksı buldum yarın toprak ekleyip ekeceğim içine kanarya yemi ak darı vb. elimdeki tohumlardan da atıp bir deneme yapacağım maksat boş vakitlerimizi değerlendirmek. bu arada saksının altına biraz toprak koyup sonra tohumlar atmak gerek :)

3. kaan1903

kaan1903 New Member

Beğenileri:
    0
    yarın kuşa zaten dal darı alacağım hem ondan deneyim hemde normal kabuklu yemden deneyim bakalım nasıl olcak
    yorum için teşekkürler

4. oguzhan01

oguzhan01 Guest

5. karantina

karantina Member

Beğenileri:
    0
    dal darı nerde satılıyor acaba ? aktarlarda fln mı ?

6. rockythebudgie

Petshoplarda

7. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Ben normal yemi ektim saksıya ve 1 ay sonra tohum vermeye başladı. Dal dal koparım veriyorum haftanın 3 günü saldırıyorlar yemek için :D

8. kaan1903

kaan1903 New Member

Beğenileri:
    0
    bugün itibariyle bende ektim bakalım sonuc nasıl olacak

Sayfayı Paylaş