Karadeniz Pet

DaL Darı

• Konbuyu başlatan darksun
  • Başlangıç tarihi
D

darksun

Guest
Arkadaşlar bu dal darıdan aldım koydum kafese ama bu hiç durmadan yiyo bi sıkıntı çıkarmı ? :)

Birde kusu alalı 10 gün falan oldu daha erkendir belki ama çift oldukları içinmidir nedir hiç pas vermiyorlar bize.Geçende bi kaç saat yemlikleri çıkardım biraz acıkınca elimden yem yedirdim yediler fazla acıktıklarını sanmıyorum ama zorda kaldıkları içinmi yediler nedir.Şimdi elimi kafesin içine sokunca kaçacak yer arıyolar yanlızlık çekmesin die çift aldık ama hatamı ettik nedir :)

bu konuda ne yapabilirim kuslarım yavru daha nasıl alıştırabiliriz.

TeşekkürLer.

Çift olarak besliyorsanız eğitmeniz çok çok zor..Onları kendi haline bırakacaksınız ..Eğerki evcilleştirmek istiyorsanız tek beslemeniz lazım..Dal darı faydalıdır ama fazlaya kaçmayın..Haftada 1 kez vermeniz yeterli olacaktır..

AnLadım hocam teşekkürLer.
Artık bizde yavrularını bekleyeceğiz ozaman napalım :)

çiftleri evcilleştirmek biraz zordur.Onlar kendi dünyalarında siz kendi dünyanızda takılacaksınız :) Ayrıca yemlikleri toplamak kuşları aç bırakmak kör cehalettir.Canlı olduklarını unutmayın.Sizi aç bıraksalar istediklerini yaptırsalar hoşunuza gider mi

İyide aç bırakmadımki yemliğini çıkardım bir iki saat takip ettim yem yemeye gittiği zaman yemlikleri bulamadı bende elime yem alıp yedirdim hepsi bu aç kaldıkları falan yok yani.

Dal darı çok sevdikleri yiyecektir. Bol bol yesinler zarar etmez.

Geri