petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dal darı ??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ORCUN33 tarafından 21 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. ORCUN33

ORCUN33 Guest

dal dari nekadar werilmeli? bizim ufaklik koydummu bitirio sonra 8 kisiden dayak yemis gbi uzanio uyuyo bugun beni çok korkuttu öldü sandım sonra yanına bır yanastım ayaklandı . bende wermeme karari aldim haftada 1 yeter dimi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:57 -->-> Daha önceki mesaj 20:31 --

yokmu bilgisi olan arkadaslar

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    18
    ben hic denemedim faydasını da bilmiyorum ama eger cok yıyosa haftada 1 2 kere verin bence

3. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    Ek vitamin taze yem haftada bitaneve r ben ole yapiom

4. ORCUN33

ORCUN33 Guest

vallaha 2 gun ust uste verdım 8 kısıden dayak yemıs gıbı yattı cok korktum oldu dıye sımdı kestım canlandı hayvan :D

5. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    eğer doğal olan dal darıyı veriyorsan onun zararı yok zaten o normal yemin toplanmamış hali. Ama o ballı olanlardan tavsiye etmem

6. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    bende her gün veriyorum kızıl dal darı 4 gunde baya sisti kuş tombiş oldu azaltacam bende mama da gelsin forumda satilan haftalık ayarlicam 1 gun mama 1 gun yem 1 gun kızıl dal dari gibi .)

7. ORCUN33

ORCUN33 Guest

benım verdıgım sarı dal darıydı 2 gun ust uste verdım daha yavru ucamıyor mayıstı olu gıbı uyudu kestım darıyı canlandı

8. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    benimki enerjisinden bisey kaybetmedi hareketi yerinde ama baya faydali geldi tombiş oldu vede baya saglikli duruyo kizil dal dari daha iyi diyolar sarıdan

9. ORCUN33

ORCUN33 Guest

kızıl bulamadım malesef valaha benımkıne yaramadı veya cok sevdıgınden baygınlık gecırdı cok korkuttu benı daha yavru yarın mama verıcem normal yemlıgı cıkartmalımıyımkı acaba kalsa bır sıkıntı olurmu

10. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Ben bundan almıştım.

11. ORCUN33

ORCUN33 Guest

abı ben yarın mama verıcemde akıllı yemlıgı cıkartımı gerek varmı 2 yemın kalması ?

12. Levent ACAR

Beğenileri:
    72
    Yem kalsın Orçun kardeşim, mamayı beğenirlerse zaten direk mamayı yerler.
    Beğenmezlerse yeme talim.. :)

13. ORCUN33

ORCUN33 Guest

taamam abı bırtane kusum var yavru bugun dal darı 2 gun ust uste verdım olu gıbı yatıyordu allahdan uyuyormus ama kac senedır beslerım ılk defa bole muhabbet kusun uyudugunu gordum dal darıyı kestım belkı ondandır dıye yoksa kus cok yaramaz daldan dala atlıyordu sencede dal darıdandır dımı

14. Levent ACAR

Beğenileri:
    72
    Haftada 1 yeter senin kuşa :)
    Darı başakları uzunsa ikiye de bölebilirsin, bi oturuşta bitiriyorsa zibidi..

15. ORCUN33

ORCUN33 Guest

abı bır oturusta bıtırıyor bende cok sevdı dıye ertesı gunde verdım ısten geldım bır bakdım yere uzanmıs 2 bacak ayrık yatıyor oldu dedım aha tam elıme alıcakdım kacıverdı hemen dal darıyı kestım ondandır dıye yarında wıtte molen maması gelıcek

16. Levent ACAR

Beğenileri:
    72
  17. ORCUN33

ORCUN33 Guest

yarın tek mama verıcem ıste sızde hıc denk geldımı dal darıdan baygın gıbı uyudugu cok korkuttu yaramaz benı :(

18. Levent ACAR

Beğenileri:
    72
  19. ORCUN33

ORCUN33 Guest

bılmemkı abı cok guzel yedı ama ben 2 gun ust uste verdım dıye geldı quık dıe bır markanın dal darısını verdım

20. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    onu ikiye böl birkere ver haftada ben öyle yapıyorum

Sayfayı Paylaş