petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dal darı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berfin Başocak tarafından 21 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Berfin Başocak

Berfin Başocak New Member

Beğenileri:
    0
    Bu aparata dal darıyı nasıl takıcam ben mi çok kıtım beceremiyorum :D kullanan varsa anlatabilir mi

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Ban kafesin tabanına atıyorum 15dak bitiyor zaten. Sapını birkaç kez kırıp büküp o plastik şeyin arasına sıkıştırabilirsin.

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    Tam emin değilim ama bu aparat kalamar kemiği veya sebze takmak için daha uygun sanki. Dal darının sapına bir mandal takarak kafes teline sıkıştırabilirsiniz.

4. Berfin Başocak

Berfin Başocak New Member

Beğenileri:
    0
    Arasinda sapini takicak yeri var ama duzgun durmaz diye oraya takmak istemedim kirip taktim su an oldu sanirim bir de kafesim cok mu karisik icinde durmak istemiyor ben 1-2 hafta ucurmayacaktim evde yokken babam dayanamayip cikarmis yine. simdi oyuncak vs taktim ama hic girmez diye korkuyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:05 -->-> Daha önceki mesaj 15:04 --

Aparat da mandal gibi zaten bir de sap takmak icin yeri var sanirim ama mandal gibi kullanirsam duser diye dusundum bu arada aparat darinin icinden cikti

5. Herodot01

Herodot01 New Member

Beğenileri:
    0
    kafes görüntü olarak güzel fakat bir oyuncak yeterli bence...

Sayfayı Paylaş