Karadeniz Pet

Dal darı

• Konbuyu başlatan Üye silindi 16599
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 16599

Guest
Merhabalar arkadaslar.. Muhabbet kusuma daha once dal dari vermemistim. Almanya'ya gitmistim ve orada asagida fotografini koydugum dal dariya denk geldim. Alayim dedim, yeni dondum Almanya'dan. Vermeli miyim ? Saglikli midir ? Fikirleriniz nedir
ff50f2134db46ecf0d556aeba427ca71.jpg

Muhabbetlerin severek tüketikleri yararlı bir tohumdur. Haftada 1 verilebilir.

Benim kus buna bayiliyor.yanliz bi alisirsa daha birakmaz.haftada bir verebilirsin faydalidir.petshoptan alma pahali

haftada bir veriyorum ben kuşa benimki en başta korktu :) sonra tadına bakından tepesinden inmek istemiyor

Tesekkurler arkadaslar :) peki haftada 1 vermem gereken miktar 1 dal mıdır ?

Haftada bir yeterlidir .cok verirsen normal yemi yemez

Istanbuldaysan sana biyer soliyim ordan al.emin onunde tanidik var.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:30 -->-> Daha önceki mesaj 01:29 --

Ben 5 tlye aliorum.gecen aldim 15 dal vardi 10 tl verdim.petshop cok pahali dalini 2 tlye verio

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:30 -->-> Daha önceki mesaj 01:29 --

Ben 5 tlye aliorum.gecen aldim 15 dal vardi 10 tl verdim.petshop cok pahali dalini 2 tlye verio

Ben igdirdaym ya alisveris merk. Veya baska biyerlerde satilmiyor mu bu

Ben igdirdaym ya alisveris merk. Veya baska biyerlerde satilmiyor mu bu

Kus pazari gibi vs. Yerler varsa oralardan bulabilirsin yada siteyi takip et toplu alimlar oluyor kargo sekliyle alabilirsin hic olmadi petshoptan alicaksin arkadaslarin dedigi hibi pahali biraz petshopta

Keske yurtdisindan getirtilebilse. Ben bunu Turk lirasina cevirince 1,5 liraya aldim, icinde 5 dal var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ole usta bizim insanlarimiz biraz firsatci oluyor malesef

usta hangi dükkan, bana da verirler mi o fiyattan.

Geri