Karadeniz Pet

Dal darı

Caner ERGÜL

Meraklı Üye
Sayın üstadlar

26 günlük yavrumuz var yuvalığa sabahları Sarı darı atıyorum akşam geliyorum sadece dal kalmış. Acaba yavru mu yiyor anne mi gündüz evde olmadığım için gözlemleyemiyorum üstadların bilgisi vardır dedim.

Yavru tırtıklıyor olabilir ama asıl anne yiyordur

Yavrunun yanında zaman geçiriyor olabilir orda beraber yiyordurlar ama net bir şey de diyemeyiz

:D BU GÜZEL BİRŞEY hem annemiz yorulmaz güzelce karnını doyurur hemde bebişine öğretir.benimkilerde böyle koyduğum an çöpü bile kalmıyor.yavru atlayana kadar ara ara koyup alın.aç olmasa bile yemeye devam ediyorlar gibime geliyo çünkü dişi kuşumun kursağı patlıycakmış gibi görünüyordu.

:D BU GÜZEL BİRŞEY hem annemiz yorulmaz güzelce karnını doyurur hemde bebişine öğretir.benimkilerde böyle koyduğum an çöpü bile kalmıyor.yavru atlayana kadar ara ara koyup alın.aç olmasa bile yemeye devam ediyorlar gibime geliyo çünkü dişi kuşumun kursağı patlıycakmış gibi görünüyordu.

:D annemiz zayıflamıştı son zamanlarda yavrudan dolayı. son 3 gündür darı dan geriye sap kalıyor kim yiyorsa yarasın diyorum bende napim :)

Geri