petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dal darı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Caner ERGÜL tarafından 21 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Caner ERGÜL

Beğenileri:
    0
    Sayın üstadlar

26 günlük yavrumuz var yuvalığa sabahları Sarı darı atıyorum akşam geliyorum sadece dal kalmış. Acaba yavru mu yiyor anne mi gündüz evde olmadığım için gözlemleyemiyorum üstadların bilgisi vardır dedim.

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Yavru tırtıklıyor olabilir ama asıl anne yiyordur

3. Caner ERGÜL

Beğenileri:
    0

Kafesteki darıya dokunmuyo yuvalıktakini yiyor o zaman neden olabilir

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Yavrunun yanında zaman geçiriyor olabilir orda beraber yiyordurlar ama net bir şey de diyemeyiz

5. Gülşen ÖZDEMİR

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    :D BU GÜZEL BİRŞEY hem annemiz yorulmaz güzelce karnını doyurur hemde bebişine öğretir.benimkilerde böyle koyduğum an çöpü bile kalmıyor.yavru atlayana kadar ara ara koyup alın.aç olmasa bile yemeye devam ediyorlar gibime geliyo çünkü dişi kuşumun kursağı patlıycakmış gibi görünüyordu.

6. Caner ERGÜL

Beğenileri:
    0
    :D annemiz zayıflamıştı son zamanlarda yavrudan dolayı. son 3 gündür darı dan geriye sap kalıyor kim yiyorsa yarasın diyorum bende napim :)

Sayfayı Paylaş