Karadeniz Pet

Dal Darı

Fatih BUYURUCU

Emektar Üye
Keyifli forumlar herkese,
Bugün Tuncay Gecü abimizden aldığım dal darıları paylaşmak istedim sizlerle.
Gerçekten hem taze hemde oldukça kaliteliymiş.
önceden internetten sipariş verirdim bu onların yanında ağaç falı gibi duruyor :)

Üretim yapanlara tavsiye ederim. Faydasına gelecek olursak.
Yavru kuşların yem kırmayı öğrenmelerini kolaylaştırır, normal yeme göre daha ufak ve ince kabuklu olduğu için. İşlenmemiş olduğu için daha doğal ve daha faydalıdır.

Yavrulara güzel bir alıştırma ve faydalı bir ürün almissin kardeşim hayırlı üretimler olsun:) gayet taze ve kaliteli görünüyor masallah

Hayırlı olsun.
Mubişlere afiyet olsun.

Sağolun teşekkürler.

Yavrulara güzel bir alıştırma ve faydalı bir ürün almissin kardeşim hayırlı üretimler olsun:) gayet taze ve kaliteli görünüyor masallah

Sağolasın kardeşim sanada hayırlı üretimler olsun. Yakında sana da alırız inşallah bunlardan :)

Gerçekten çok güzel görünüyor.Hayırlı olsun.Biz nasıl ulaşabiliriz?

Teşekkürler. Facebook'ta ismini aratabilirsiniz. İsterseniz de özelden numarasını yollayabilirim satan kişinin.
Maşallah, güle güle yesin mubişler..
Teşekkürler Levent abi.

1 kg 30 TL.Kargo dahil 36 TL'ye geliyor.
Ayrıca vergi mükellefiyeti olmadığı için ben bu konunun kaldırılması gerektiğini düşünüyorum.

Forum adminlerinden bunu rica ederim.

1 kg 30 TL.Kargo dahil 36 TL'ye geliyor.
Ayrıca vergi mükellefiyeti olmadığı için ben bu konunun kaldırılması gerektiğini düşünüyorum.

Forum adminlerinden bunu rica ederim.

Adam dükkan veya web sitesi altıda bizim mi haberimiz yok. Vergi mükellefi olan kaç kişi var burda?